İL BAŞKANLIĞINA EĞİTİMCİ BAŞKAN A.ADAYI!

featured
service

Açı Dershanesi’nin sahiplerinden Serkan Öcal, basının karşısında Ak Parti il başkanlığın aday olduğunu açıklayan ikinci isim oldu.

Geçtiğimiz süreçte basının karşısına geçerek adaylığını açıklayan Celalettin Ermiş’in ardından, basın toplantısı yaparak AK Parti İl başkanlığını bayrağını taşımaya aday olduğunu açıklayan Öcal, bu bayrağı en iyi şekilde gelecek nesillere devredeceğine inandığını söyledi.

Basın açıklamasında 1977 Kırıkkale’de dünyaya geldiğini ifade eden Öcal, İlk, orta,  lise ve üniversite tahsilimi Kırıkkale’de tamamladıktan sonra Çankırı’ya yerleştiğini ifade ederek, “Evli ve 1 çocuk babasıyım. Yaklaşık 11 yıldır Çankırı’da eğitim ve öğretim alanında hizmet vermekteyim” dedi.

Erdoğan’ın ilkeli siyaseti örnek aldım

AK Parti”nin 13 yıldır içinde olduğunu dile getiren Öcal, “2002 yılında Kırıkkale Üniversitesi, Üniversite teşkilat başkanı olarak bu davayla tanıştım. Bu davada benim örnek aldığım, davasına inandığım Recep Tayyip Erdoğan ve devamında onun yaptığı ilkeli siyaset, insan odaklı hizmet anlayışıdır” diye konuştu.

AK  Parti iktidarında çok önemli hizmetlere imza atıldığını vurgulayan Öcal, “Halka hizmet hakka hizmet parolası ile yola çıkılan bu davada 13 yıllık hizmet süresince ülkemizde; ekonomi, sağlık, ulaşım, haberleşme, eğitim ve birçok alanda ciddi reformlara imza atılmıştır. Bu reformlarla hizmet ve yenilikte Partimiz her daim öncü olmuştur. Böyle büyük bir teşkilatta, böyle büyük bir davada görev almak biz ve dava arkadaşlarımız için büyük bir onurdur” ifadelerini kullandı.

31 Ocak’ta il başkanlığı seçimlerinin yapılacağını hatırlatan Öcal, hedeflerini şöyle açıkladı:

“Biz teşkilatımız ve adaylar olarak bunu seçimden ziyade bir bayrak yarışı olarak görmekteyiz. Bu bayrağı uzun zamandır başarıyla ve layıkıyla taşıyan değerli İl Başkanımız Salim Çivitçioğlu’ndan devir alarak daha ileriye taşımak durumundayız. Bu dava ve teşkilat bilincini yeni nesillere yaymak ve Çankırı’ya hizmet etmek adına bu göreve talip oldum. Tüm adaylara başarılar diliyorum.”

Öcal, adaylık için başvurusunu dün gerçekleştirdi.

İL BAŞKANLIĞINA EĞİTİMCİ BAŞKAN A.ADAYI!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 13 Ocak 2015, 00:49

  Diğer adaylar bir tarafa Sen bir tarafa kardeşim.Allah yolunu açık etsin.Seninleyiz!

  Cevapla
 2. 13 Ocak 2015, 10:37

  Haydi hayırlısı. Allah kolaylık versin. İnşallah kazanırsınız. Başarılar….☺

  Cevapla
 3. 14 Ocak 2015, 13:36

  Çankırı’ya hizmet edecek bir insan umarım siz olursunuz Serkan hocam.

  Cevapla
Bizi Takip Edin