İlçe Teşkilatımız DİMDİK Ayaktadır!

featured
service

MHP Çankırı İl Başkanı Çetin Kapdan Medya Çankırı haber sitesine basın açıklamasında bulundu. MHP Çankırı İl Başkanı Çetin Kapdan “Teşkilatımız Korgun, Atkaracalar, Çerkeş, Yapraklı, Kızılırmak, Eldivan, Şabanözü, Orta, Kurşunlu, Bayramören, Ilgaz ve Merkez’imizle dimdik ayaktadır.” dedi.

“Son günlerde partimiz ve adaylarımızla ilgili olarak çeşitli haber siteleri ve sosyal medyada yer alan değerlendirmeleri dikkatle izliyoruz. Resmi olmayan kaynaklara dayanarak verilen haberlerin içeriği ve üçüncü şahıslara atfen olsa dahi kişilik haklarını zedelemeyen her görüşü de saygı ve anlayışla karşılıyoruz.

Ancak kovulmuşların tetikçiliğine gönüllü ihanet şebek(e)lerinin Genel Başkanımız ve Teşkilatımızla ilgili bütünüyle yanlış ve kasti değerlendirmeleri hakkında yasal işlemlere başlayacağımızı da belirtmek istiyoruz.

Genel Merkezimiz ve Genel Başkanımızla yapılan durum değerlendirmesini, ihanet şebek(e)lerine yaranmak adına yalanlarla süsleyenlerin teşkilatımızdan alacağı tek cevap birlik ve beraberliğimiz olacaktır.

Teşkilatımız Korgun, Atkaracalar, Çerkeş, Yapraklı, Kızılırmak, Eldivan, Şabanözü, Orta, Kurşunlu, Bayramören, Ilgaz ve Merkez’imizle dimdik ayaktadır.

İlgililer ve ilgilenenler de bunu böyle bilmelidir.”

İlçe Teşkilatımız DİMDİK Ayaktadır!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. il başkanlığı seçiminden kalan intikamı almak için çetin beyi yıpratmak istiyorlar. amaç ismail hakkı il başkanı, fehmi vekil buna en çokta vahit sevinecekti. destekçileri ise ankaradan cengiz, çankırıdan hayrettin.

    Cevapla
Bizi Takip Edin