İmam Hatipli Fotoğrafçılardan anlamlı bir sergi

featured
service

Çankırı Anadolu İmam Hatip Lisesi Stratejik Gençlik Hareketi içerisinde yeni oluşturulan Fotoğrafçılık grubu anlamlı bir tema  işleyerek çekmiş oldukları fotoğraflarla okullarında bir fotoğraf sergisi açtılar.

“Hz. Hüseyin aşkına su ve çeşmelerimiz” teması başlığı altında genç fotoğrafçılar şehrimizde su ve çeşmeler adına ilginç kareler yakaladılar.

Ali Asilkan Kaya, Numan Çavuşoğlu, Ece Erdoğan, M.Emin Çakır, Turgut Talha Ergün ve Muzaffer Batmaz’ın objektiflerinden yansıtılan fotoğraflar okul öğrencileri arasında büyük ilgi gördü.

Fotoğraf sergisi ve çalışmaları hakkında açıklama yapan okul Müdürü Mürsel Eroğlu “Öğrencilerimizi yapmış oldukları çalışmadan dolayı tebrik ediyorum. Bu fotoğraflar bizlere Anadolu coğrafyasında kurulan su medeniyetimizi hatırlattılar. Ancak yüzlerce yıl insanlarımızın susuzluklarını gideren ve insana hayat veren bu eserlerin bugünkü durumları da hepimizi yaralamıştır. İnşallah bu eserler en yakın zamanda eski işlevine kavuşur ve tüm canlılara hayat vermeye devam ederler” dedi.  

Kaynak:Bizim Çankırı

İmam Hatipli Fotoğrafçılardan anlamlı bir sergi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin