Karakollara bayram mesajı gönderdiler

featured
service

PTT AŞ. Ramazan Bayramı dolayısıyla vatandaşların düşüncelerini güvenlik güçlerine iletmek için, “Size Minnettarız” kampanyası başlattı.

PTT Çankırı Başmüdürü Süleyman Yıldız, ülkenin huzur ve refahı için görev yapan güvenlik güçlerine yönelik kampanya düzenlendiği belirtildi.

Yıldız, “Vatandaşlarımızın, ülkemizin huzur ve refahı için görev yapan güvenlik güçlerimizin Ramazan Bayramını kutlamasına vesile olmak, milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularımızın pekiştirilmesine katkıda bulunmak ve tebrik kartı gönderme alışkanlığını yaygınlaştırılmak amacıyla kampanya düzenledik” dedi.

Kampanya kapsamında, güvenlik güçlerinin görevleri sırasında ulusal medyada yer alan ve ilgi gören görüntülerin yer aldığı fotoğraflardan oluşan 4 çeşit tebrik kartı hazırlandığı ifade eden Yıldız, kampanyada “Size Minnettarız” slogan kullanıldığını anlattı.

Yıldız, kampanyaya ait tebrik kartlarının PTT iş yerlerinden ücretsiz temin edilebileceği ve güvenlik güçlerine ücretsiz gönderilebileceği vurguladı.

Yıldız “Güvenlik güçlerimiz hepimizin evladı, kardeşi. Biz bayramda çoluk çocuğumuzun, sevdiklerimizin yanında bayram yaparken onlar canlarını ortaya koyarak orada tehlikeli yerlerde görev yapıyorlar. Tabi bizde onları kurum olarak hiçbir zaman unutmuyoruz. Bugün PTT şubemizde stant açtık. Doğu ve Güneydoğu bölgesinde 127 adet karakol ismi var. Vatandaşlarımız istediği karakola duygularını aktarabilir, İyi bayramlar dileyebilirler.” dedi.

Vatandaşların, tebrik kartlarının üzerine güvenlik güçlerine göndermek istedikleri mesajları yazmalarının yeterli olacağı kaydeden Yıldız, kendisinin de şehit olan sınıf arkadaşının ismini taşıyan Tunceli Şehit Nahit Bulut Karakolu’na bayram tebriği gönderdiğini söyledi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Karakollara bayram mesajı gönderdiler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin