Karamemiş: Birinci parti olacağız, Çankırı’da belediyeyi alacağız

featured
service

İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecileri konuk etti.

İYİ Parti Genel Merkez Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş, İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş ve partililer, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, “Gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyorsunuz. Bir çok sorun ve probleminizin olduğunu biliyoruz. Bu mutlu gününüzde bir arada olmak ve sizlerin sorunlarını dinlemek istedik” dedi.

İyi Parti Genel Merkez Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş ise şunları söyledi: “Geçen sene böyle bir program yapmıştık, bu senede yapalım dedik. Bunu geleneksel hale getirmek istiyoruz. Sizlerin sorun ve isteklerini dinlemek istiyoruz. Gazetecilik gerçekten kutsal bir meslek. Özgürce yazabilmek ve mesleğinizi icra etmek önemli. Zor şartlarda bu işi gerçekleştiriyorsunuz. Bu manada sizlere destek sağlanması gerekiyor.

Siyasetçi ticaretle uğraşmamalı, ticaretle uğraşanların önünü açacak çalışmalarla imza atmalı. Çünkü siyasetle ticaret aynı anda yürümez. Anca kendi ticaretini büyütür.

Çankırı yıllardır hep göç vermiş bir İl. Çankırı ile aşağı yukarı aynı durumda olan yakın iller şuan bizden çok daha büyümüş ve gelişmiş durumda. Ülkemizde ciddi manada ekonomik sıkıntı yaşanıyor. İnsanlar doğdukları yerde karnını doyuramadığı için başka illere göç ediyor. Hatta artık başka ülkelere göç ediyor. Yıllardır Çankırı’nın çözülemeyen birçok sorunu var. Yol, hastane, yüzme havuzu gibi. Çankırı 2002 yılından beri iktidara büyük destek vermesine rağmen karşılığını aynı oranda alamamıştır.

Milletvekilinin yerli veya başka yerden olması önemli değil. Önemli olan Çankırı’ya neler kazandıracağıdır. Çankırı ile bir bütün olup şehrin ve vatandaşların refahı için gayret göstermesi yaşanan sorunların çözümü noktasında uğraş vermesidir. Halkın gönlüne girebilmesidir.”

İYİ Parti’nin hem ülke genelinde hem de il genelinde oylarını artırmaya devam ettiğini de aktaran Karamemiş, “İYİ Parti şu anda 3. Parti. İyi Parti söz sahibi bir partidir. Biz gelecekte 1. Parti olacağız. Çankırı’da da belediyeyi alacağız. Ben buna kesinlikle inanıyorum sizde inanın” dedi.

Karamemiş: Birinci parti olacağız, Çankırı’da belediyeyi alacağız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin