Kasım ayı birleşimlerinin 13.’sü gerçekleştirildi

featured
service

İl Genel Meclisi Kasım ayı birleşimlerinin 13.’sü dün gerçekleştirildi. Meclis başkanı Ruhi Şeker başkanlığında gerçekleştirilen dünkü birleşime meclis üyelerinin tamamı katıldı.

İl Genel Meclisi Kasım ayı birleşimlerinin 13.’sünün gerçekleştirildiği dünkü birleşimde iskan ve toplum refahı hizmetleri bölümünün 2017 mali yılı gider bütçesi ele alındı.

Gündem maddesi hakkında meclis üyelerini bilgilendiren İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Bahar Duman, iskan ve toplum refahı hizmetleri bölümünün 2017 mali yılı gider bütçesinin 22 milyon 341 bin 435 TL olarak planlandığını dile getirdi.

Meclis üyelerine bütçenin ayrıntıları hakkında da bilgi veren Duman, personel giderinin 3 milyon TL, mal ve hizmet alımının 6 milyon 424 bin TL., cari transferlerin 10 bin TL., taşıt alımı için 1 milyon TL., yol yapımı için 8 milyon 807 bin 435 TL, sulama amaçlı havuz ve kanal yapımı için 600 bin TL, içme suyu yapım gideri için 1 milyon TL, kanalizasyon yapımı için 500 bin TL ve malzeme alımı için 1 milyon TL planlandığı aktardı.

Duman tarafından yapılan bilgilendirme sonrasında gündem maddesi isim okunarak kabul edildi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Kasım ayı birleşimlerinin 13.’sü gerçekleştirildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin