Kastamonu Üniversitesi Rektörü, Başkan Dinç’i Ziyaret Etti

featured
service

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret etti.

Prof. Dr. Seyit Aydın, Mahalli İdareler Seçimleri’nde üçüncü kez seçilerek Belediye Başkanı olan İrfan Dinç’i tebrik ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanı İrfan Dinç’in çalışmalarına ve Çankırı’ya yapılan hizmetlere değinen Prof. Dr. Aydın, gelişen ve modernleşen bir şehir gördüklerini ifade etti. Kastamonu ve Çankırı arasındaki ilişkileri hatırlatan Aydın, kurumsal olarak daima iş birliği içerisinde olacaklarını ve daima birlik içerisinde müzakere halinde olacaklarını belirtti.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, kendilerin yapılan anlamlı ziyaretten dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, Kastamonu ile Çankırı’nın dostane ilişkilerini daha da ileri seviyelere taşıyacaklarını söyledi. İki şehrin tarihi birlikteliğini anımsatan Dinç, “Kastamonu ve Çankırı tarih boyunca birlikte hareket eden ve mücadele veren fedakar ve cefakar insanların şehirleri. Bu anlamda birlikteliğimiz çok eskilere dayanıyor. Bizler birlik olarak iki şehrin de gelişmesi ve yükselmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olacağız. Kastamonu ve Çankırı’yı hak ettikleri yerlere birlikte taşıyacağız” inşallah ifadelerini kullandı.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın ve Belediye Başkanı İrfan Dinç birbirlerine çini işlemeli hediyeler verdiler.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü, Başkan Dinç’i Ziyaret Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin