Keçiörenli Gençlerden Suriyelilere Yardım Kermesi

featured
service

Birçok alanda toplumsal dayanışmayı güçlendirecek faaliyetler gerçekleştirmeye devam eden Keçiören Gençlik Derneği Suriyeli kardeşlerini de unutmadı. “Şimdi Suriyeli Kardeşlerimize Derman Olma, Yaralarını Sarma Zamanı” sloganı ile yola çıkan Keçiören Gençlik Derneği Suriyelilere yardım kermesi düzenliyor.

Keçiören Gökçek Parkı içinde 4 Mayıs 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek olan kermes 12.00-17.00 saatleri arasında açık olacak. Kermese katılmak ve destek vermek isteyen vatandaşlarımız 0312. 357 62 86 no’lu telefondan bilgi alabilirler.

Keçiörenlileri kermese davet eden Keçiören Gençlik Derneği Başkanı Recep Araç “Suriye’de yaşanan iç savaşın ve Esed zulmünün acımasız yüzünün mağduru olan, evlerini, barklarını, ailelerini bırakarak ülkemize sığınan Suriyeli Müslüman kardeşlerimize karşı duyarsız, sessiz kalmamız beklenemez. Biz onları kardeşlerimiz bildik, gerçekleştireceğimiz bu kermesle ve daha birçok etkinlikle Suriyeli kardeşlerimize olan desteğimiz inşallah devam edecek. Tüm Keçiörenli vatandaşlarımızı kermesimize davet ediyorum” dedi.

kecioren-genclik-dernegi-suriye-kermes

Keçiörenli Gençlerden Suriyelilere Yardım Kermesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin