KİM ORTALI ?

featured
service

Pazar günü (18.01.2015) İstanbul da Orta Dernekler Birliğinin Genel Kurulu yapıldı. Genel kurula Çankırı Milletvekili Hüseyin FİLİZ, Belediye başkanı İrfan DİNÇ, Sultan gazi Belediye Başkanı Cahit ALTUNAY, Sultangazi AK Parti İlçe başkanı Suzan Civan Dağlar, ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Vakıf başkanı Sami Soydal, Çerkeş belediye Başkanı Hasan Sopacı, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, Orta dernekler Birliği Başkanı ve Orta ilçe belde ve köy derneklerinin başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’in Orta Dernekler Birliğindeki Konuşması genel kurula damgasını vurdu.

Filiz “Geçmişte bazı olumsuzluklar yaşandı ama onlar geride kaldı şimdi Bu can bu vücutta olduğu sürece ve Sizde bu azim olduğunu görünce Orta’ya Organize sanayini getireceğiz. Bizim amacımız bağcıyı dövmek değil, bağcıya destek vermektir. Bana dosyaları getirin yarından erkeni yok girişimleri başlatalım” dedi.
Mehmet Güneş Kongrenin ardından teşekkür konuşması sonucu Orta ya yapılacak Organize sanayi için 50 tane yatırımcı dosyasını sıcağı sıcağına Milletvekili Filize dosyayı teslim etti

 

ŞİMDİ SORUYORUZ!

Orta ilçesini kimin sevdiğini, Çankırı ve İlçelerinin Ortanın sevdalısı olan hizmet aşkıyla yorulan Çankırı’nın Gerçek Milletvekili kim sizlere soruyorum?

Kendi ilçesi olan Orta Dernekler Birliğinin kongresine tenezzül edip katılmayan mı? (Nerdeydi acaba ?)

Yoksa; Gelip her zaman yanınızdayım diyen Milletvekili mi ? Çankırı sevdalısı yorum siz Büyüklerimizin

 

 

KİM ORTALI ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

 1. 8 sene önce

  Şahsım Sn: FİLİZ’i her zaman takdir ve tebrik etmişimdir , Yeri ve zamanı geldiğinde yanlışlarını da tenkit etmiş biriyim. 12 yılda AKP hükümetleri Çankırı’ya 2.7 milyar TL yatırım getidi. Sn. Filiz 43 ayda 2.1 milyar TL yatırımı Çankırıya getirdi, Bu konu Yorumu fazla uzatmak istemiyorum.
  Birileri sözde “Ortalı” siyasette kendini ve simit saraylarını büyüttü ,
  Sn. Filiz siyasti “KENDİNİ BİR YERLERE GETİRMEK İÇİN DEĞİL ,ÇANKIRIYI BİRYERE GETİRMEK İÇİN YAPIYOR”
  2015 seçimlerinde Genel merkez takdir buyurursa. Sn FİLİZ Orta ilçemize “ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ KURAR” verdiği sözü yerine getirir tam bir Çankırılı Halktan kopmayan., halk içinde yaşayan vekilimiz . başarılar diler . saygılarımı arz ederim.

  Cevapla
Bizi Takip Edin