Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne Hizmet Verenlere Plaket Verildi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Vali Özcan Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne Hizmet Verenlere Plaket Verdi.
Rekor Visali Kara’da!..
Çankırı’da yapılan her seçimde gizli oylama usulü ile yapılan seçimlerde İl Genel Meclisi üyesi Visali Kara 10. kez Köylere Hizmet Götürme Birliği encümenliğe seçildi.
10 yıldır yaptıkları hizmetlerle susuz ve kanalizasyonsuz köy bırakmadıklarını belirterek, şehirde ne varsa köyde de o olacak felsefesiyle çalıştıklarını kaydeden Kara tüm muhtarlarımızın desteğiyle 10 yıl üst üste Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümenliğine seçilme rekoruna sahip.
10 yıl Şereflice Milletimize ve Köylerimize Hizmet etme imkanı bulan Visali Kara bu süreçte 49 köyümüzün tamamında güzel hizmetlere imza attı.
49 köyümüzün tamamının caddesini, sokağını hangi köyde hangi küçük sorunların kaldığını en iyi bilen bir kişi olarak 44 köy muhtarımızın yoğun talebi üzerine 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde İl Genel Meclis üyeliği seçimleri için yeniden aday adayı olan tecrübeli siyasetçi bu süreçte bütün muhtarlarımızın ve sevenlerinin sonsuz desteği ile gönüllerde taht kurmuş fakat bu dönem İl Genel Meclis Üyeliği adaylığı elinden alınmıştı.
Vali Vahdettin Özcan 12 Mart 2014 Çarşamba günü, 2009-2014 yılları arasında Köylere Hizmet Götürme Birlik Encümeninde görev yapan İl Genel Meclis Üyeleriyle Köy Muhtarlarına göstermiş oldukları hizmetlerden ötürü plaket verdi.
Plaket Törenine Vali Özcan’ın yanı sıra Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Şakir Uslu, İl Emniyet Müdürü Ali Murat Dağlı, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Canbaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, İl Genel Meclisi Üyeleri, Merkez Köy Muhtarları ve Daire Amirleri katıldı.
Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan yaptığı konuşmasında “2009-2014 yılları arasında Köylere Hizmet Götürme Birlik Encümeninde görev yapan arkadaşlarımızı bu 5 yıllık dönemde yaptıkları hizmetlerden dolayı plaketle onurlandırmak istedik. Buradaki arkadaşlarımızla uyumlu bir dönem yaşadık. Birlikte önemli hizmetlere imza attık. Kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
İl Genel Meclis Başkanı Osman Canbaz “Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin halkımıza hızlı ve daha iyi hizmet sunabilmek için çok büyük katkıları oldu. Çankırı kırsalının çehresini değiştirdi. Suyu olmayan köyler suya kavuşturuldu. Kanalizasyonlar tamamlandı, kilit parke çalışmaları devam ediyor. Başta Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a, Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız’a, İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarıma, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Rıfat Biber’e teşekkür ediyorum.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Vali Vahdettin Özcan, 2009-2014 yılları arasında Köylere Hizmet Götürme Birlik Encümeninde görev yapan İl Genel Meclis Üyeleriyle Köy Muhtarlarına plaket verdi.

Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne Hizmet Verenlere Plaket Verildi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin