KUZKA İletişim Teknikleri eğitimi düzenlendi

featured
service

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından 2016 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce uygulanan “Nitelikli Personel, Yenilikçi Çiftçiler Projesi” ile  il ve ilçe müdürlüklerinde görevli hedef grubunda yer alan toplam 360 personelin eğitimi üç grup halinde düzenlendi. Düzenlenen eğitime il ve ilçe müdürlüklerinde görevli her kademedeki personel katılım sağladı.

 

Kurum içi, kurumlar arası ve hitap edilen kesime daha etkili ve verimli hizmet verebilmek adına proje kapsamında düzenlenen eğitimler 23-24 Mayıs, 30-31 Mayıs ve 01-02 Haziran 2016 tarihlerinde İl Müdürü Osman Çakır’ın katılımı ile Çankırı Org. İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu Toplantı Salonu’nda  gerçekleştirildi.

 

Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Zülfiye Acar Şentürk’ün eğitimci olarak katıldığı programda ‘İletişim Teknikleri, Beden Dili, Takım Çalışması, Motivasyon, Protokol Kuralları, Kurum Kültürü, Kurum İçi İletişim, Etik Davranış İlkeleri, Stres Yönetimi, Problem Çözme’ gibi konularda eğitim verilmiş olup yorum, öneri ve soru-cevaplarla personelin etkin katılımı da sağlandı. Eğitime katılanların sertifikaları düzenlenerek ileri tarihlerde personele dağıtımı sağlanacağı belirtildi.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

KUZKA İletişim Teknikleri eğitimi düzenlendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin