LANET OLSUN !

featured
service

Kahpeler yine masum insanları hedef aldı. Çocuk yaşlı, kadın erkek demeden masum insanları hedef alan caniler ve bu canilerin arkasındaki odaklar, amaçlarına asla ulaşamayacaklar. Yapanın da yaptıranın da Allah belasını versin.

İstanbul Valiliği’nden yapılan son açıklamaya göre; Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Salı günü akşam saat 21.22 sıralarında meydana gelen 3 ayrı noktadaki patlamada 41 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenlerin 13’ü yabancı uyruklu. 239 yaralıdan 109’u taburdu edildi.

Bu alçakça saldırıyı gerçekleştiren eli kanlı teröristler, bu teröristlerin arkasındaki terör örgütleri ve terör odakları er geç, akıttıkları kanda boğulacak, amaçlarına asla ulaşamayacaklardır.

Alçakça düzenlenen saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Milli yas ilan edildi

Başbakanlık, terör saldırısı sonucu hayatını kaybedenler anısına bir gün süreyle milli yas ilan edildiğini duyurdu. 

Başbakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Atatürk Havalimanı’ndaki menfur terör saldırısı sonucunda hayatını kaybedenlerin acısı dolayısıyla bir gün süreyle milli yas ilan edildiği bildirildi. Açıklamada, bütün yurtta ve dış temsilciliklerde, bayrakların yarıya indirilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi.

Kaynak:Bizim Çankırı

LANET OLSUN !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin