M. Emin Akbaşoğlu Medya Çankırı’ya konuştu!

featured
service

7 Haziran Genel seçimlerde Ak Parti’yi Çankırı’da temsil edecek isimler belli oldu.  AK Parti 25. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı 1. Sıra Muhammet Emin Akbaşoğlu 2. Sıra Hüseyin Filiz ile durmak yok yola devam dedi..

AK Parti Milletvekili Adayı 1. Sıra Muhammet Emin Akbaşoğlu Medya Çankırı haber sitesine açıklamada bulundu

“Öncelikle Bütün Çankırı halkımıza esenlikler diliyoruz, Çankırı halkımıza selam ve hürmetlerimizi sunuyoruz. Allah mahcup etmesin. Allah hayırlı neticeler ihsan eylesin. Çankırı halkımıza ve Türkiyemize hizmet etmeyi bizlere nasip etsin inşallah..” dedi.

AV. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU KİMDİR?

Aslen Çankırılı olan Muhammet Emin Akbaşoğlu, 06.10.1968 ‘de İstanbul Gaziosmanpaşa’da doğdu.

Küçükköy İmam Hatip Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Akbaşoğlu, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi.

Gaziosmanpaşa MGV İlçe Başkanlığı, Ekonomi ve Sosyal Araştırmalar Merkezi ( ESAM) İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunan Muhammet Emin Akbaşoğlu, yerel ve genel seçimlerde sandık kurullarında ve Seçim Koordinasyon Merkezlerinde çeşitli kademelerde görev aldı.

rte

cankrr

 

 

M. Emin Akbaşoğlu Medya Çankırı’ya konuştu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Çankırı mıza hayılı olur inşallah

  Cevapla
 2. Hayırlısı olmuş çankırı ya siyaset anlamında huzur gelsin

  Cevapla
 3. Hayatı boyunca Çankırıda yaşamamış, sorunlarını bilmeyen tepeden inme birisinin aday gösterilmesi bu şehrin halkına değer verilmediğini gösteriyor. Yıllarca bu şehirde teşkilata hizmet veren aday adaylarına yazık oldu…

  Cevapla
 4. Tepeden inme bir aday. Çankırı’da hiç yaşamamış, Çankırı’nın sorunlarını bilmeyen Çankırı’yı ve Çankırılıları temsil edemez.

  Cevapla
 5. Can denilen terbiyesiz bu zamana kadar cankirida yasayanlarida gördük otur da hizmet nasıl yapılır bundan sonra izle

  Cevapla
Bizi Takip Edin