Materyallerle yaptıkları projeler sergisi açıldı

featured
service

Süleyman Demirel Fen Lisesi öğrencileri çeşitli materyallerle yaptıkları projeleri beğeniye sundu. Süleyman Demirel Fen Lisesi Salonu’nda yapılan bilim sergisinin açılışını Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetler Genel Müdürü Bahattin Gök ile Vali Yardımcısı Hüseyin Demirbaş ve Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetler Genel Müdürü Bahattin Gök yaptığı konuşmada, şunlara yer verdi.

“Burada bulunmaktan dolayı mutluyum. Bu projelerin kahramanları stantların başındaki siz değerli öğrencilerimizsiniz. Gelecek yıllarda bu projelerin sayısının artacağının sözünü aldık. Gelecek yıllardaki projelerle bu seneki yapılan projelerin sayısı gösteriyor ki Çankırı’mızdaki gençler artık hedeflerini büyütmüşler, proje sayısını artırmışlar. Bu başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Sizlere bu projelerde rehberlik eden öğretmenlerimizi, okul yönetimimiz ile anne ve babalarınızı kutluyor teşekkürlerimi iletiyorum.

Hedefi olmayan gemilere rüzgar bile yardım edemez. Sizlerin hedefleri, projeleri olsun. Sizlerin projelerine destek vermek de bizlerin görevi. Hepinize hayatlarınız boyunca başarılar diliyorum.”

Yapılan konuşmanın ardından katılımcılar fuarı gezdi. 35 projenin yer aldığı fuar bugünde gezilebilecek.

Kaynak:Bizim Çankırı

Materyallerle yaptıkları projeler sergisi açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin