Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum

featured
service

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” projesi kapsamında 25.07.2017 Salı günü Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ziyaret edildi.
 

Meslek elemanları Gülizar Hacıoğulları ve Süleyman Demirkol tarafından “Engelli Bakım Hizmetleri Süreci” hakkında bilgi verdi.

Engelli Bakım Hizmetleri Süreci hakkında bilgi verilmesinin ardından Çankırı Devlet Hastanesi personeli, Sosyal Çalışmacı Cem Ali Yaman tarafından Hastanelerde yürütülen sosyal hizmet çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra “Niçin Sosyal Hizmet ve Niçin Sosyal Çalışmacı” konuları hakkında bilgi verdi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, “Hizmet götürdüğümüz hedef kitlenin bilimsel, toplumsal ve kültürel açılardan ele alarak tartışmak, mevcut hizmet modellerimizin yeterliliği ve etkinliği konusunda değerlendirmelerde bulunmak,  aynı zamanda kurumumuz içerisinde çalışan meslek elemanlarımızın birbirlerini daha iyi tanıma ve dayanışma içinde olmalarını sağlayarak,  personel motivasyonunun artmasının en büyük hedefi olduğunu ifade etti.” dedi.
YILDIRIM’ın konuşmalarının ardından, Eldivan Kaymakamı Musa Göktaş tarafından İl Müdür Yardımcılarına ve Kuruluş Müdürlerine yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi.
Programa Eldivan Kaymakamı Musa Göktaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İl Müdür Yardımcıları, Kuruluş Müdürleri ve Meslek Elemanları katıldı.

Kaynak:Bizim Çankırı

Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin