MHP Çankırı Seçim İletişim Merkezi açıldı

featured
service

MHP Çankırı İl Başkanlığı tarafından Seçim İletişim Merkezi açılışı gerçekleştirildi.

Atatürk Bulvarı üzeri Kucaklama Taşı mevkisinde yapılan açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Dr. Pelin Yılık, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İl Başkanı Ahmet Kurt, ilçe belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Yaklaşık 5 yıl önce yine böyle bir kalabalıkla seçim atmosferi başlangıcında hep beraber SKM’mizi açarak start vermiştik. Çankırı’mızın bir sürü eksiklerinden bahsettik, yapacaklarımız anlattık ve Allah’ın izniyle bugüne kadar bir eksik, 10 fazlasıyla Çankırı’mıza hizmet etme şerefinde bulunduk. Bundan sonra da yapacak çok işimiz var. Bir dahaki dönemde hep birlikte hemşehrilerimizin verdiği güçle, çok kıymetli dava arkadaşlarımın destekleriyle Çankırı’mıza bir 5 yıl daha hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizi muzaffer eylesin. Cenabı Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın.” dedi.

Esen’in konuşmasının ardından dua edildi. Kurdele kesiminin ardından Seçim İletişim Merkezinin açılışı gerçekleştirildi.

MHP Çankırı Seçim İletişim Merkezi açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin