MİLLETVEKİLİ ADAYI BİLAL TAŞPINAR MEDYA ÇANKIRI’YA KONUŞTU!

featured
service
Seçimin Nabzını Medya Çankırı haber sitesinden takip edebilirsiniz.. Medya Çankırı Haber sitesi Genel Koordinatörü Taha Doğanay, 25. Dönem Anadolu Partisi Miletvekili Adayı Bilal Taşpınar ile röportaj yaptı.

BİZE KISACA KENDİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Çerkeş ilçesinin kuzdere köyünde doğdum annem ise yine çerkeşin bedil köyündedir ticaretle uğraşan evli 2 Çocuk babasıyım

KAÇ YILDIR SİYASETİN İÇİNDESİNİZ?

995 yılından bu yana ticaretle uğraşıyorum kendime ait şirketlerimde halen yönetim kurulu başkanlığı yapmaktayım..

ÖRNEK ALDIĞINIZ BİR SİYASETÇİ VARMI ?

Emine Ülker Tarhan  Hanımefendiyi çok sever ve takdir eden birisi olmuşumdur..

ÇANKIRI İÇİN DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR ?

Çankırı uzun yıllardır mahrum bir bölge olarak kalmıştır ve halen öğle Olduğunu görmekteyiz işsizlik hat safalarda ve her yıl Göç veren bir il olmuştur Çankırı halkının bu kaderi olamaz ve olmamalıdır insanlarımız huzur dolu ve bol bereketli bir şehir haline gelmelidir her dönem bu problemler devam ermektedir bizim o parti veya bu parti diye bir kaygımız yok önemli olan Çankırı için Çalışacak insanların seçilmesi Ankara’ya gittiğinde bir gözü burda Olmalı ve halkın ona emanet ettiği kutsal görevi başarı ile ve kimsenin Hakkı’na girmeden adalet li bir Şekil de Çankırı aşkıyla yetine getirmesi gerekir bu biz veya başka bir arkadaşım önemli olan Çankırı’nın iyi verim alması..

ÇANKIRILILARA SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ VAR MIDIR?

Hemşerilerimin güzel ve huzurlu bir seçim olacağı kanısındayım çankırılı hemşerilerim kimin Hakkı neyse onu yapacaktır..

Bilal bey bize röportaj için zaman ayırdığınız ve gösterdiğiniz yakın ilgi nedeniyle için teşekkür ederiz…

 

 

MİLLETVEKİLİ ADAYI BİLAL TAŞPINAR MEDYA ÇANKIRI’YA KONUŞTU!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bilal bey sizin gibi yürekli gönlü güzel onurlu bir insanın bu görevde yerinizi almanızı canı gönülden temenni ediyorum çıktığınız yolda rabbim muvaffak etsin sizi ,sizinle gurur duyuyoruz…. Ey Çerkeş Ey Çankırı hemşerinize bu Anadolu insanına sahip çıkın ,destek verin….Tüm Çankırımıza saygılarımla.

    Cevapla
Bizi Takip Edin