Milletvekili Şahin’den Hızlı Seçim Startı

featured
service
Anayasa Komisyonu Başkanvekili, İçişleri Komisyonu üyesi vekilimiz Av. İdris Şahin T.B.M.M’nin 30 Mart yerel seçimleri için vermiş olduğu tatili Çankırı merkez ve ilçelerindeki seçim çalışmalarıyla değerlendirmeye başladı.
T.B.M.M’nin son çalışma günü olan 01 Mart 2014 günü Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ hakkında verilen gensoru aleyhinde AK Parti Grubu adına konuşan ve aynı gün Şahin’in Alt Komisyon Başkanlığını yürüttüğü Demokratikleşme Paketinin Meclis Gündeminde oylanmasının ardından 02 Mart 2014 Pazar günü sabah 07: 00’da 30 Mart Yerel seçimlerinde vekillerin seçim bölgelerindeki çalışmalara katılmaları için 1 ay süreyle tatil kararı aldı.
Bu arayı değerlendirmek için 04 Mart Salı günü Eldivan’dan seçim startını veren Şahin yaptığı seçim bürosu açılışı ardından Eldivanlılarla sohbet ederek taleplerinin dinledi. Eldivanlı hanımların yoğun ilgisi ardından bazı görüşmeler yapan Şahin 16 Mart tarihinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam’ın katılımlarıyla Çankırı Merkez ve Eldivan’daki Hanım Komplekslerin açılışlarının yapılacağı müjdesini verdi.
Buradan Yapraklıya hareket eden Şahin yeni ilçe başkanı İhsan Haydar’a hayırlı olsun ziyaretinin ardından esnaf ziyaretinde bulundu. Yeni açılan Kur-an Kursunu da ziyaret ederek eksiklerinin giderilmesi yönünde notlar aldı. Daha sonra Kavak Mahallesini de ziyaret eden Şahin’i Kavaklılar büyük bir kalabalıkla karşıladılar.
Eldivan ve Yapraklıdaki yoğun çalışmalarının ardından Yunus AVM’de Sandık Kurulu ve Müşahitler Toplantısına katılan İdris Şahin programını burada sonlandırdı. İlçelerimizde karşılaştığı ilgi ve oluşan havadan memnuniyetini dile getiren Şahin, 30 Marta kadar ilçelerdeki ve merkezdeki çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Milletvekili Şahin’den Hızlı Seçim Startı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin