Milletvekilleri Akbaşoğlu Ve Filiz Mazbatalarını Aldılar

featured
service

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar

1 Kasım seçimlerinde halkımızın teveccühüyle Milletvekili seçilen Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz Mazbatalarını aldılar.

Milletvekili Hüseyin Filiz sosyal medyada yayınladığı fotoğrafın altına açıklama olarak şunları ekledi “1 Kasım Genel seçimleri sonucunda halkımızın takdiri ile bir kez daha milletvekilliğine seçilmem sebebiyle mazbatamızı alarak, 26. Dönemde de memleketime hizmet edecek olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu süreçte Emek ve Duâ‘ları ile bizleri yalnız bırakmayan Aziz Çankırı halkına ve dava arkadaşlarıma teşekkürlerimizi sunuyoruz, memleketimize tekrar hizmet edecek olmanın onurunu yaşıyoruz. Rabbim ilimize, Ülkemize ve Milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin”

Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz’e törende İl Başkanı Celal Kaman ve partililer eşlik etti.Milletvekilleri Akbaşoğlu Ve Filiz Mazbatalarını Aldılar

Milletvekilleri Akbaşoğlu Ve Filiz Mazbatalarını Aldılar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. 7 sene önce

  MUHTEREM ÇANKIRILILAR.
  1.Kasım.2015 seçimleri ,Çankırı’nın İl,İlçe ;Kasaba ve köylerinde huzur içinde geçmiştir.
  Türk ve İslâm ahlâkıyla yetişmenin , yaran kültürü ile büyümenin bunda büyük etkisi vardır.
  Karatekin il’i, yaranlar diyarını mensubu, Çankırılı olmaktan tüm hemşehrilerim gibi bende gurur duyuyor.bu kimliği taşımaktan iftihar ediyorum.

  AKP ‘nin başarısını en samimi duygularla ,kutluyorum.
  Emeği geçen katkısı bulunan AKP’nin tüm yöneticilerini tebrik ve takdir ediyorum.
  Çankırı’nın iki güzide şahsiyeti değerli milletvekillerimizi tebrik ediyorum,
  Çankırı için yapacakları tüm hayırlı çalışmaları da başarılı hizmetlerini desteklemek, hem insanî , hemde islâmî görevimizdir.
  Yanlışlarını tenkit etmekte aynı şekilde görevimizdir.
  HATIRLATMA: Çankırı’daki AKP’nin başarısının arkasında devletin tüm imkânlarını, hatta Çankırı ilçeleri sokaklarında seçim rüşveti olarak kömür yüklü tırlar sokakları işgal etmişti.
  Bu da yetmedi.İstanbul, Ankara Büyük şehir vaya ilçe belediyelerinin imkânlarıyla ” OY TAŞIMA OTOBÜSLERİ ” konvoy halinde yollara dizilmişti.
  Çankırılı olarak devlet imkânlarında 1 kör kuruş hakkım varsa, “Savcılar savcısı, Hakimler hakimi” yüce allah’ıma havale ediyor, hakkımı helâl etmiyorum.Tüm hemşehrilerimi sevgi saygı ve hürmetle selamlıyorum

  Cevapla
Bizi Takip Edin