MKE Silah Fabrikasını Kazananların Listesi Belli Oldu

featured
service

MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü’nde işe gireceklerin listesi, MKE Genel Müdürlüğü’nde yapılan sözlü sınavın ardından belli oldu.

MKE Genel Müdürlüğü’nde 26 Mayıs’ta yapılan mülakatın ardından, MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü Metal İşleri bölümünü, Barış Yıldız, Şerif Şenyurt, Yavuz Mülayim ve Erkan Kılınç kazanırken, Torna Tesviye bölümünü ise Nuri Çakmak, Güney Erdoğan, Bilal Akyel, Hüsnü Kibar, Ali Baş, Serdar Alabay, Muhsin Er, Ergin Batumlu, Murat Karaağaç ve Ahmet Ferit Çalışkan kazandı.

Yine MKE Genel Müdürlüğü’nde 27 Mayıs’ta yapılan mülakatta, MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü CNC bölümünü, Ertuğrul Ali Cenal, İsmail Erkuş, Burak Karabulut, Şahin Danışmaz, Harun Karakuş, Recep Dönmez, Hüseyin Avni Çelik ve Ömer Yalçın kazandı.
Sınavı kazanan asil adayların adreslerine tebligatları gönderilecek ve bu tebligatta, adayların yanlarında getirmeleri gereken belgelerle birlikte işbaşı için başvuracakları işyerleri bildirilecek. Adaylardan istenilen belgeler ise şunlar:

İkametgah belgesi, sabıka kaydı ile ilgili belge, askerlikle ilgili belge, 5 adet resim, ağır ve tehlikeli işlerde yada çok tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık kurulu raporu, diploma aslı, nüfus cüzdanı, KPSS belgesi (öncelikli adaylar için öncelik durumunu gösterir belge.)

MKE Silah Fabrikasını Kazananların Listesi Belli Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin