O ÇANKIRI’NIN VEKİLİ!

featured
service

Halkın Gönlüne Taht Kuran Ünvanı Almış Vekil!

Halkın içinden hiç ayrılmayan Milletvekili Hüseyin Filiz hafta sonunu yine vatandaşlarla birlikteydi.

Cumartesi günü İlimizin Beştut Köyünde Köy muhtarının vermiş olduğu yemeğe katıldı. Burada köy halkı ile sohbet ederken köy muhtarından da köyün sorunları hakkında bilgi aldı. Köy muhtarı “ köylerine uzun süredir diğer yörelere yapılan yatırımların gelmediğini buna rağmen Başbakanımızın arkasında dimdik durduklarını bu nedenle de köyün ihtiyacı olan parke taşlarının biran önce döşenmesini talep ettiklerini” söyledi Filiz ise” Başbakanımıza verdiğiniz destek bizi çok memnun etti. Hepinizden Allah razı olsun. Ben milletvekiliniz olarak halka hizmeti hakka hizmet olarak bilen içinizden biriyim. Bu sorunun çoğunu inşallah bu yıl çözeceğiz sizler şanslı bir köysünüz Çankırı tarihini en başarılı Belediye başkanı sizin köylünüz “dedi

Daha sonra il danışma toplantısına katılan Filiz iki nikâh şahitliğinden sonra Çankırı Yaranevinde ki yarana katıldı.

Milletvekilimiz Hüseyin Filiz Pazar günü ise Çankırı valimiz Vahdettin Özcan, Belediye başkanımız İrfan Dinç ile birlikte Bozkır Köyü Halkı ile buluştu. Buradan hep birlikte Bayanpınar Köyündeki Yağmur duasına geçene Milletvekili Filiz ve beraberindekiler burada da kalabalık bir halk tarafından karşılanan Filiz dua ve yemek sonrası Köy halkı ile bir araya geldi. Köyün sorunları hakkında bilgi aldıktan sonra Kızılırmak’a hareket eden Filiz Belediye Başkanı Bayar Soysal ve Kızılırmak halkı tarafından karşılandı. Belediye başkanını makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Burada yaptığı konuşmada Filiz şunları söyledi “Bir seçimi başarı ile tamamladık Bundan sonra hizmet zamanı tüm gücümüzle ilçemize ne yapabiliriz daha ileriye nasıl götürebiliriz buna bakmalıyız.”dedi.

Kızılırmak’tan Ankara hareket eden Filiz Sülüklü yol ayrımında Aşağıpelitözü Köylüleri tarafından sürpriz bir şekilde karşılandı Ankara da ki programını erteleyerek köylüleri kırmadı ve onlarla bir araya gelerek onlarında sorunlarını dinledi. Akşam vakitlerinde de Ankara’ya giden Vekil burada Çankırılı bir hemşerisinin Düğün Merasimine katılarak şahitlik etti.

 

O ÇANKIRI’NIN VEKİLİ!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin