Özel Karatekin Hastanesi hastalarının ve çalışanlarının bayramını kutladı

featured
service

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, her yıl olduğu gibi bu Kurban bayramında da buluşmalarını gelenekselleştirerek bayramın ikinci günü saat 14:00’da hastane içinde bayram kutlaması yaptı.

Hastane yönetimi, çalışanlar ve ailelerin katılımlarıyla bayram sevinci paylaşarak hastalarının ve çalışanlarının bayramını kutladı. Hastane kafeteryasında yapılan bayramlaşmadan sonra bir heyet ile hastane bünyesinde hasta ziyaretleri gerçekleştirildi. Diyaliz hastaları, doğum servisi, çocuk servisi ve diğer servisler de ziyaret edilerek bayramda hastalar yalnız bırakılmadı.

Basın aracılığı ile bir de mesaj veren hastane yönetimi; “Çankırı, bayramların adetlere göre yaşanmaya çalışıldığı bir ilimiz. İlimizde birçok kurum da bayram kutlamaları münasebeti ile çalışanlarıyla bir araya gelmektedir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Hizmet sektöründe sağlık alanında olmanın, hasta ve yakınlarını memnun edebilmenin verdiği mutluluk bize yıl boyunca bayram yaşatıyor.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi olarak tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dileriz” dedi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Özel Karatekin Hastanesi hastalarının ve çalışanlarının bayramını kutladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin