‘Renkler ve Biz’ konulu Resim Sergisi açıldı

featured
service

İsmet İnönü Ortaokulu tarafından hazırlanan ‘Renkler ve Biz’ konulu Resim Sergisi Yunus Avm’de açıldı.

Serginin açılışında konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, bütün okullarımızla birlikte yoğun bir sürreci yaşıyoruz diyerek “Bu programların hepsinde emeği geçen öğrencilerimizi, velilerimizi, öğretmenlerimizi ve eğitim camiasını kutluyorum.” dedi.

Milletvekili Hüseyin Filiz, bugün öğrencilerimizin kabiliyetlerini başarıyla taçlandırdığı bir sergiyi daha açıyoruz diyerek “Biz çocuklarımızı kabiliyetlerine göre ödüllendirebilirsek, onların kabiliyetlerini öne çıkaran bir şekilde yönlendirebilirsek onlardan çok daha verim alabiliriz diye düşünüyorum. Kabiliyetlerine göre yetişen öğrencilerimiz ileride Çankırı’ya gelecek sanayi kuruluşlarında önemli rol alacaktır. Branşlarında kendini iyi yetiştiren öğrencilerinin iş güç sıkıntısı çekmesi söz konusu olmayacaktır.” dedi.

Bu serginin çocuklarının hünerlerinin ortaya döküldüğü bir sergi olduğunu da belirten Filiz, emeği geçenleri tebrik ediyorum açıklamasında bulundu.

Konuşmalar sonrasında 50 eserin yer aldığı sergi açıldı. Birbirinden güzel çizimlerin yer aldığı sergi bugünde sanatseverler ve vatandaşlar tarafından gezilebilecek. 

Kaynak:Bizim Çankırı

‘Renkler ve Biz’ konulu Resim Sergisi açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin