Saadet Partisi Çankırı İl Başkanlığı Gazetemizi ziyaret etti

featured
service

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Ömer Uzun parti yönetiminden Faruk Karatatar, Muharrem Göktaş ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

15 Temmuz Darbe girişimi sonrasında çeşitli ziyaretlerde bulunmaya devam eden Saadet Partisi İl Yönetimi gazetemiz Sahibi Ali Kör ve Yazı İşleri Müdürümüz Özkan Çelik ile bir süre sohbet etti.

SP İl Başkanı Ömer Uzun yaptığı konuşmada “Bu darbe ortamı  sürecinden sonra ülkenin her tarafına yayılan bu Fetö terör örgütü aslında bir maşa olarak bunların arka planında İsrail, Amerika ve Avrupa ülkelerinin olduğunu biliyoruz. Bunların kullanılarak ülkemizde bir iç savaş çıkartılarak NATO ülkelerinin ülkemiz işgali noktasında bir planları vardı. Allah bu planlarını bozdu. Bu milletin imanı inancı bu korkunç İslam planına engel oldu. Hükümetimiz, devletimizin çok acil bir şekilde Türkiye’de bulunan başta İncirlik olmak üzere bütün üslerin çok acil bir şekilde kapatılması lazım çünkü güneydoğuda metropollerde patlayan bombaların verilen şehitlerin arka planında yine bu üstlerden yapılan takviye ve yardımların olduğunu hükümet yetkilileri de biliyor.

Ne pahasına olursa olsun başta İncirlik, bu Türkiye’de bulunan tüm üslerin kapatılıp. Türkiye Cumhuriyetleriyle birlikte lider ülke Türkiye’mizin mutlaka İslam Birliğinin kurulmasıyla birlikte bütün bu bela ve musibetlerden millet olarak kurtulmamız mümkün.

Yoksa bu kör dövüş adamlar darbe gecesi o f16 uçaklarla İncirlikten kalkan nakliye uçaklarının havada yakıt yardımı yapıldığı tespit edildi bunu sosyal medyada hepimiz gördük. Onun için bu işin içerisinde Fetö denen bu maşa adamın arka planında Amerika ve İsrail’in olduğu kesin.

Bu İsrail Devletinin yürüttüğü nizam büyük İsrail devleti projelerinin neticesinde Güneydoğu bunların Nil’den Fırat’a kadar olan büyük İsrail devleti sınırları içerisinde olduğu için ağırlığı o tarafa verdiler. Orada polisimiz askerimiz şehit ediliyor düğünlere kadar bu işi uzatarak 50 insanımız birden şehit edilerek, o tarafta yaşamı yaşanmaz kılarak Anadolu’ya doğru insanımızı ürküterek korkutarak orda ki büyük İsrail devleti kurma çalışmaları devam ediyor.

Bu Siyonistler öyle bir millet ki bunlar 5-6 bin yıl önce kabala diye kitaplarıyla başlamışlar bu çalışmaya Osmanlı’nın son döneminde Sultan Abdulhamit’i tahttan indirip Osmanlı’yı yıkıp ve günümüze kadar bu projelerini devam ettirmişler. Eğer millet olarak biz bunların karşısına güçlü bir şekilde İslam dünyasında ayakta kim kalmışsa ayakta kalanlarla birlikte İslam Birliğini kurup bunların karşısına dikilmezsek Allah muhafaza Ülkemizin işgaline de zemin hazırlamış oluruz.

Bizim Millet olarak bu badireden çıkmamızın bu hengameden kurtulmamızın tek çıkış yolu Türk Cumhuriyetlerini Türkiye yanına alacak İslam birliğini kuracak bu şekilde vatanımızı milletimizi kurtarmış olacak.” dedi.

Gazetemiz Sahibi Ali Kör ise ziyaretten memnuniyeti dile getirerek Türk halkının 15 Temmuz ve sonrasında destansı bir harekette bulunarak Milletin iradesine sahip çıktığını aktardı. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanlığı Gazetemizi ziyaret etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin