Şekerli, Kolonyalı Bayram Denetimi

featured
service

Çankırı-Ankara karayolunun Sülüklü mevkisinde bekleyen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sürücü ve yolculara bayram şekeri ve kolonya ikram etti.

Çankırı İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri, genel asayişin yanı sıra trafik denetimini de sürdürüyor.

Genel güvenlik ve asayişin temini, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, vatandaşların Kurban Bayramını huzur ve güven içinde geçirmeleri için Jandarma Trafik ekipleri ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tüm yolların trafiğe açık tutulması için denetim ve kontrollerini aralıksız sürdürüyor.

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri, sürücülerin huzur ve güven içinde seyahat ederek sevdiklerine kavuşmaları için bayram süresinde denetimlerini sürdürecek.

Denetimlerde, emniyet kemeri veya kask takmayan sürücülerle araçların ön koltuklarında kucakta çocuk taşıyan sürücü ve yolculara uyarılarda bulunuldu.

Yol kontrolleri yapan jandarma ekibi, sürücülerin yorgun ve uykusuz yola çıkmamaları, işaret ve levhalara uymaları, aşırı hız yapmamaları, hatalı sollama yapmamaları ve emniyet kemeri takmaları konularında uyarıda bulunuyor.

Sülüklü mevkii Kızılırmak yol ayrımında trafik kontrolü yapan Jandarma Trafik Ekibi, araç içindekilere şeker ve kolonya ikramında bulunurken, vatandaşlar da denetimden duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

Şekerli, Kolonyalı Bayram Denetimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin