Teşekkürler Çankırı!

featured
service
Teşekkürler Çankırı
Üst üste üçüncü kez seçim yarışından zaferle çıkan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, yazılı bir açıklama yaptı. Türkiye üzerinde son dönemde oynanan pek çok oyun olduğunu belirten Dinç, ”Pazar günü yapılan seçimlerde halkımız hükümetimize ve bizlere sahip çıkmış, siyaset dışı yapılara ve davranışlara izin vermemiştir. Bununla birlikte on yıllık hizmet süremizde yaptığımız hizmetler test edilmiş, halkımızın memnuniyeti görülmüştür. Doğduğum ve yaşadığım şehre hizmet imkanı veren tüm seçmenlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Seçim süreci boyunca pek çok kesimden destek aldığını ve bu desteğin kendisini memnun ettiğini ifade eden Dinç,”Başta milletvekillerimiz İdris Şahin ve Hüseyin Filiz’e, İl Başkanımız Salim Çivitçioğlu ve yönetimine, Merkez İlçe Başkanımız Musa Çağlar ve yönetimine, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Seçim Koordinasyon Merkezimize teşekkürü borç biliyorum. Parti teşkilatımızın yanı sıra kampanya süreci boyunca gecesi ve gündüzü ile en büyük desteği veren değerli eşim Zeynep Perihan Dinç’e ve çocuklarıma, benimle birlikte daha güzel bir Çankırı için mücadele eden belediye çalışanlarına, hizmet için canı gönülden çalışan gençlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Siyasi Süreç Sona Ermiştir
Seçimlerin sona ermesi ile görevine devam eden Başkan Dinç, siyasi sürecin geride kaldığını belirterek, ”Bizim için artık siyasi süreç sona ermiştir. Ramazan sofralarında 76 bin nasıl aynı masada buluşmuşsak bugünden sonra da birlik ve beraber içinde devam edeceğiz. Çankırı Belediye Başkanı olarak yaşlısından engellisine, kadınından gencine toplumun tüm kesimlerine hizmet vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Projeler Devam Ediyor
Yeni döneme hızlı bir giriş yapacaklarını aktaran Başkan Dinç, bir kaç ay içerisinde Kentsel Dönüşümde yeni bir etap için ihaleye çıkılacağını söyledi. Aşiyan Kavşağı için çalışmaların devam ettiğini belirten Dinç, Kırkevler Yaya Üst Geçişi ve Alparslan Türkeş Parkı için inşa çalışmalarının başlayacağını belirtti. Sosyal projelerin hız kesmeden devam edeceğini de aktaran Dinç, 80. Yıl Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi, Aksu Kadınlar Lokali ve Deveciler Kadınlar Lokali’nin Nisan ayı içerisinde faaliyete geçeceğini söyledi.
Teşekkürler Çankırı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin