TGC'den Yeni Çankırı'ya Sertifika!

featured
service

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Konrad Adenauer Stiftung’un (KAS) ortaklaşa düzenlediği 73’üncü Yerel Gazetecilik ve Meslek İçi Eğitim Semineri, Çankırı, Kırşehir, Kırıkkale, Ankara ile çevre il ile ilçelerden çok sayıda gazetecinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Midas Otel’de düzenlenen seminere; Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkanı Turgay Olcayto, Ankara’daki Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, TGC Başkan Vekili Vahap Munyar, Genel Sekreter Sibel Güneş, Genel Sayman Gülseren Ergezer Güver, Genel Sekreter Yardımcısı Niyazi Dalyancı, Yönetim Kurulu üyeleri Celal Toprak, İhsan Yılmaz, Kamil Masaracı ve Göksel Göksu, Hukuk Danışmanı avukat Gökhan Küçük, Konrad Adenauer Stiftung (KAS) Türkiye Temsilcisi Dr. Colin Dürkop’un da aralarında bulunduğu çok sayıda gazeteci katıldı.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Konrad Adenauer Stiftung tarafından yerel basına yönelik düzenlenen eğitim seminerleri çerçevesinde 8 Kasım 2014 tarihinde  Ankara’da gerçekleştirilen “YEREL GAZETECİLİKTE MESLEK İÇİ EĞİTİM” konulu seminer programına katılarak Yeni Çankırı haber sitesi seltifikayı almaya hak kazanmıştır.

 

TGC'den Yeni Çankırı'ya Sertifika!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin