Üniversiteli Kız Öğrenci Kursları Başlıyor

featured
service

Üniversiteli Kız Öğrenci Kursları Başlıyor
Çankırı Belediyesi tarafından üniversiteli kız öğrencilere yönelik olarak düzenlenen ve 2014-15 eğitim öğretim yılı içerisinde verilecek kurslar başlıyor.
Çankırı Belediyesi gençliğe ve eğitime hizmet vermeye devam ediyor. Belediye tarafından açılan ve Üniversiteli Kız Öğrenciler Koordinasyon Merkezi bünyesinde faaliyet verecek olan kursların kayıtları 15-24 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Müracaatlar Belediye Sarayı 7. Katında yapılacaktır.
Kız öğrencilerin eğitimine ve istihdamına yönelik olarak açılan kurslarda öğrenciler farklı alanlarda kurs imkanına sahip olacaklar. İngilizce, Matematik ve Osmanlıca gibi derslerine yardımcı olacak alanlarda eksikliklerini tamamlayacak olan öğrenciler, Ney, Gitar, Rölyef ve Kaligrafi alanlarında da yeteneklerini geliştirerek farklı sanatları icra etme imkanına kavuşacaklar. Öğrencilerin bilgi ve becerilerini büyük katkı sağlayacak kurslarda işaret dili ve cilt bakımı konusunda da kurslar verilecek.
Çankırı Belediyesi tarafından üniversiteli kız öğrencilere yönelik olarak düzenlenen kurs faaliyetlerine katılımın yoğun olması bekleniyor.

Üniversiteli Kız Öğrenci Kursları Başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin