Uzun: “Yeniden Milli Görüşün efsanevi hizmetlerine ihtiyacı vardır!”

featured
service

Saadet Partisi Çankırı Belediye Başkan Adayı Ömer UZUN yaptığı açıklamada partisinin başka partilere destek vereceği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Seçmenleri aldatarak yerel seçimleri etkilemeye yönelik çabalar, Saadet Partisi’nin yükselen sesini kısmayı amaçlayan beyhude bir uğraşı olduğunu ifade eden UZUN, Milli Görüş mensuplarının Saadet Partisi’nden başka hiçbir siyasi partiye oy vermeyeceğine dikkat çekerek dedikoduları sert bir dille eleştirdi.

Saadet Partisi hiç bir siyasi partiyle ittifak halinde değildir ve hiçbiriyle asla birlikte hareket etmemektedir. Tüm Çankırı genelinde, ilçelerde ve beldelerde sadece ve sadece Saadet Partili adaylar desteklenecektir. Halkımızdan bu söylenenlere itibar etmemelerini rica ediyorum. Milli Görüş partileri olarak 45 yıldır bu ülkede siyaset yapıyoruz. Şimdiye kadar hiçbir dönemde hiçbir partiye yamak olmadık.

Saadet Partisi dışında kim gelirse gelsin Çankırı’nın makûs talihini değiştiremeyecektir. Saadet Partisi olarak Allah’ın izniyle 30 Mart seçimlerini kazanacağımıza inanarak aşk, azim ve heyecanla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Halkımız şunu bilsin ve emin olsun ki, halkımızın bize olan güvenine ihanet etmeyeceğiz. Hakkımızda yapılan bu kirli propagandayı kendimize ve bize güvenen insanlara karşı hakaret olarak algılıyoruz. İlgili kişileri bu konuda sorumlu ve duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Saadet Parti’mizde satılık siyasetçiler ve satılık oylar yoktur. İddia edildiği gibi, hiçbir partiyle bir ittifakımız yoktur. Kişisel menfaatleri düşünerek çirkin ve kirli hesapların peşine düşmedik. Milli Görüş ve Saadet Partisinde, haktan ayrılmadığı sürece ölene kadar da istikamet üzere kalacağız Allah’ın c.c. izniyle.

Zaten bizi, bilen bilir. Nice badirelerden imtihanı kazanarak çıktık, Elhamdülillah. Biz dava adamıyız. Bizim için seçim ve oy namustur. Bu böyle biline. Çirkin ve kirli hesaplar peşinde olanları ve uydurma haber yayanları şiddetle kınıyoruz.

Çankırı ne yazık ki, kısır kavgaların, içi boş polemiklerin, seviyesiz tartışmaların esiri edilmiştir. Çankırı’nın yeni bir sese, farklı bir çıkışa, yeniden Milli Görüş’ün efsanevi hizmetlerine ihtiyacı vardır. Bu hizmetin adresi de Saadet Partisi’dir.” dedi.

Uzun: “Yeniden Milli Görüşün efsanevi hizmetlerine ihtiyacı vardır!”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin