Vali Yardımcısı Vekili Ömeroğlu basın mensuplarıyla bir araya geldi

featured
service

Kurşunlu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Yakup Ömeroğlu basın mensupları ile bir araya geldi.  Yerel gazete ve internet muhabirleri ve radyo çalışanlarının katılımı ile Şahinler Çay Bahçesinde gerçekleştirilen programda Vali Yardımcısı Ömeroğlu, basının önemli bir güç olduğunu dile getirdi.

Yaklaşık 1.5 saat süren programda basın mensupları yaşadıkları sorunları dile getirerek bilgi alışverişinin önemine değindiler.

Kurum olarak her zaman basın mensuplarına yardımcı olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini dile getiren Vali Yardımcı Ömeroğlu, “Elbette bazı sıkıntı ve sorunlar olabilir. Bunları da karşılıklı görüşerek aşabiliriz.  Bu manada kapımız her zaman açık” dedi.

Medyanın vatandaşları bilgilendirme yönünde büyük özveri gösterdiğini de aktaran Vali Yardımcısı Ömeroğlu, “Bu toplantıyı yapmamızda ki amaç karşılıklı görüş ve fikir alışverişinde bulunmak. Sıkıntılarımız varsa çözüm yolları bulmak.  Bu tür toplantıları ileride de yapmayı planlıyoruz” dedi.

Gerçekleştirilen toplantıda ayrıca gündeme dair konular da ele alındı.

Vali Yardımcısı Vekili Yakup Ömeroğlu’na sürpriz

Basın Mensuplarıyla gerçekleştirdiği toplantı öncesinde doğum günü olan Vali Yardımcısı Vekili Yakup Ömeroğlu’na sürpriz doğum günü düzenlendi. Doğum günü pastasını kesen Ömeroğlu herkese teşekkür etti.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

Vali Yardımcısı Vekili Ömeroğlu basın mensuplarıyla bir araya geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin