Yazıklar olsun..

featured
service

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu..Allah’ın selamı vermek sünnet ve almak farzdır diyerek başlıyorum cümlelerime..

Çankırı’da siyasi gündem AK PARTİ’nin İl Başkanına çevrilmişti. Çankırı “MUSA ÇAĞLAR” diyordu Ama Genel merkez sözünü Celal Kamanla noktaladı.
Herkes şurada takıldı. Celal Kamanı kim gösterdi sorusuna evet bunu FİLİZ veya İDRİS aday olmasını veya onlardan birisinin tarafında olabilir. Bence her şeyden önemlisi Çankırı’ya önemli bir hizmet yapması..

Ben basının bir ferdi olarak ve milletçi duygulara sahip Çankırı’lı vatandaş olarak gördüklerimi tamamını yazamıyorum yani Çankırı’da rüşvet alarak hayatını sürdürenleri, Bazıları Çankırı için bir hizmete talip olurken bazıları da hizmeti engellemeye çalışanların var olduğunu benden başka bütün Çankırı halkı biliyor, İşte bu halk da işin ehlini ve doğrusunu bulup Çankırı için son sözü o söyleyecek.

Gülüyorum onlara,
Evet neden mi?

Yazıklar olsun. Çankırı’ma hizmet getirmek isteyeni engelleyene yazıklar olsun.

Bakın hemşerilerim;

Çankırı kimsenin merdiven olarak kullanılmasını istenilen bir vatan toprağı değildir.
buna ben ve Çankırı halkı izin vermeyecektir.

Yüce Rabbime şükürler olsun ki, Çok genç olmama rağmen basın hayatımda bir çok başarılarda yer aldım bir çok yerlerde görevler yaptım ama hiç bir zaman işin menfaat yerine bakmadım ve inşallah bakmayacağım.

Benim kalemim bazılarının çıkarlarına dokunabilir , bazılarına da yazılarım Çankırı’ların menfaatleri için az bile yazıyorsun Taha diyebilir. Ben sadece burada şahsi düşüncelerimi kaleme alıyorum ve almaya canımı verene kadar devam edeceğim

Sözlerimi şu sözle bitirmek istiyorum…
Lafımızı Esirgemiyoruz diye Terbiyesiz” Damgası Yediğimiz Hayatı ;
Şahsen Ben Gram Ciddiye Almıyorum . .

 

Yazıklar olsun..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin