Yumak: Çankırıyı iyi tanıyan bir insanım

featured
service

AK Parti Çankırı Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Erdinç Yumak, Belediye İş Merkezi’nde dün basın açıklaması yaptı.

“1968 Çankırı doğumlu, evli ve iki çocuk babasıyım. Çankırı TICARET Meslek Lisesi mezunuyum. Çocukluğumdan bu yana Çankırı’da ticaretle uğraşmaktayım” diyen Erdinç Yumak, daha sonra şunları kaydetti:

“Çankırı’da oturan, YATIRIM yapan, istihdam sağlayan, Çankırı’yı iyi tanıyan bir insanım. Ticarette öğrenmiş olduğum ve bir insanı hayatı boyunca aydınlığa götürecek en önemli ilkenin dürüstlük olduğunu çok iyi biliyorum. Kişinin yola çıkış niyeti ne ise akıbetinin de niyetine göre olacağı bir gerçektir.

Siyasi hayatıma 2001 yılında AK Parti Kurucu Üyesi olarak başladım. İki dönem İl Yönetiminde görev aldım. AK Partiye ve başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ a yürekten inandım, güvendim. Bu güvenim ve inancım hiçbir zaman değişmedi. Çankırı’mız AK Parti sayesinde yapılan yatırımlarla gelişip ismini duyurmuştur. İnşallah bundan sonra da “Durmak Yok Yola Devam” sloganıyla, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve AK Kadro ile Hedef 2023 Yeni Türkiye, Yeni Çankırı modeline kavuşacaktır.”

Birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajı veren Yumak, “25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Çankırı ili Milletvekili Adayı olmak istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Yumak: Çankırıyı iyi tanıyan bir insanım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin