Alpay Ünal: Hizmet etmek için vekil olmaya gerek yok

featured
service

Haber: Taha Doğanay / Medya Çankırı Genel Koordinatörü

7 Haziran Genel Seçimlerine yaklaşırken girilen son virajda, parti kapılarından sesler yükselirken, halk nazarında da yorumlar ve kanaatler peşi sıra boy gösteriyor. Halkın ithal aday tepkilerine kulak veren MHP, topyekün genel merkeze çıkarma yaparken, 1. sıra adayı Dumanlı’nın değişmemesi karşısında MHP yönetiminin istifa edeceği söylentileri kamuoyunda yankılanmakta.

MHP böyle bir karmaşa içerisinde 7 Haziran’a hazırlanırken, diğer yandan aynı şekilde ithal aday söylemleriyle gündeme gelen AK Parti teşkilatı yaptığı açıklamalarla, parti içersinde bir sıkıntı olmadığını, ithal aday söylemlerinin muhalif görüşler tarafından toplum üzerinde oluşturulmaya çalışılan bir algının ön çalışmaları olduğu şeklinde değerlendirdi.
Alpay Ünal yaptığı açıklama şöyleydi

“Siyaset halk için hizmet yoludur. Biz Hak olan bir yolda halka hizmet yolunda olduk.

Bugünden sonra da Parti’min ve Çankırı’nın emrindeyim.

Aday adaylığım sürecinde hemşerilerimden yoğun destek ve sevgisini gördüm, bu beni mutlu etti. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanı’mıza, İl Başkanı’mıza, İlçe Başkanlarımıza ve teşkilatlardaki dava arkadaşlarımıza, kadın ve gençlik kolları başkanları ile üyelerine, sivil toplum kuruluşları başkanları ve üyelerine, huzur içinde bir kampanya ortamı sağlayan mülki ve idari amirlerimize, siz basın mensuplarına ve tüm hemşerilerime teşekkür ederim.

Çankırı’nın verdiği desteği ömrüm boyunca unutmayacağım.

Her zaman olduğu gibi Çankırı’ya hizmet etmek için çalışacağım. Daha önce de sıkça dile getirdiğim gibi ben yarayı pansuman etmekle yetinmem yarayı tedavi etmek için çalışırım. Ve yaptığım işlerin de yenilikçi, hafızaya kazınan işler olmasını isterim. Bugüne kadar bu şekilde çalıştım, bundan sonra da böyle çalışacağım. Benim için önemli olan Çankırı’mızın kazanması… Yeter ki Çankırımız için çalışacak, şehrimizi husumetle andırmayacak kişiler bizi temsil etsin, gerisi önemli değil.

Ben zaten Çankırı’nın geleceği için, kalkınması için, Çankırı’da sporun gelişmesi için bütün gücümle buradayım.

Çankırımızın spor şehri olması hayallerimin başında geliyor. Bu hayale giden yolda da başarı ile yürüyoruz.

Şu an bayan milli boks takımı Dünya şampiyonaları öncesindeki kampını şehrimizde yapıyor. Nice önemli spor aktivitelerinin burada gerçekleşmesi için de elimizden geleni yapacağız.

Şehrimizin tüm takımlarının özellikle de basketbol takımının daha üst liglere yükselmesini arzu ediyorum. Önümüzdeki günlerde de Allah’tan bir mani gelmezse kendisinden daha üst liste oynayan takımlar ile dostluk maçlarında bir araya gelmesini sağlayarak tecrübelerini arttırmayı hedefliyoruz.

Ayrıca Kod Adı: KOZ ve Son Mektup filmi şehrimizde büyük ilgi gördü. Sinema gösterimlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Kendi yatırımlarımın yanı sıra iş dünyasının önemli isimlerini şehrimize getirerek yatırım yapmalarını sağlamak için var gücümle çalışacağım.

Ak Parti ailesi şunu bilsin ki bir evlat kazandılar, ben de bu aileye hayırlı bir evlat olacağım.

Milletvekili adaylarımızın seçilmesi ve Partimizin başta Çankırı olmak üzere tüm Türkiye’de en yüksek oyu alması için sahada bir nefer olarak mücadele edeceğim.

Billboardlar ile yapmış olduğumuz anlaşmamıza devam ediyoruz ve seçim sürecinde de Partimizin kullanımına sunuyorum.

Ayrıca Partimizin ilçe başkanlarına seçim sürecinde kullanılması için de katkılarımız oldu.

Çankırı için durmak yok yola devam diyoruz.”

alpay

Alpay Ünal: Hizmet etmek için vekil olmaya gerek yok

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Örnek siyasetçi Temayüllerden birinci Çık , anketten birinci Çık listeye girme Ama gel Yine sanki aday gibi çalış HELAL olsun

    Cevapla
Bizi Takip Edin