Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde bayramlaşma programı düzenlendi

featured
service

Kurban Bayramı’nın 1. günü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Saat 14.00’da başlayan programa Vali Vahdettin Özcan, Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Daire Amirleri, STK ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı İrfan Dinç, Milletvekili Hüseyin Filiz ve Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, katılımcıların Bayramı’nı tebrik etti.

Vali Vahdettin Özcan ise yaptığı konuşmada; “Öncelikle, Hac vazifesini yerine getirirken meydana gelen izdiham nedeniyle çok sayıda Müslüman’ın hayatını kaybetmesi bizleri derinden yaraladı. Ülkemizde de hepimizi derinden yaralayan, kahreden, hainlerin verdikleri zararlar yeter artık. O itibarla hepimiz birliğimizi, dirliğimizi ön plana çıkararak İnşallah bu mücadeleden başarıyla çıkacağız. 1 Kasım seçimlerinde de siyasi partilerimize başarılar diliyorum. Vatandaşımızın özgür iradesinin sandığa yansıması için ilimizde tarafımdan bütün önlemler alınacaktır.  Oy kullanma öncesi, oy kullanma günü ve sonrasında bütün tedbirler alınmıştır ve alınacaktır. Ben tekrar Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Ailelerinizle, çocuklarınızla nice bayramlara sağlık ve afiyetle ulaşmanızı diliyorum. Her zaman söylüyorum, Çankırı Türkiye için önemli bir kenttir.” dedi ve tüm Çankırılıların Kurban Bayramı’nı kutladı.

Yapılan ikramların ardından program sona erdi.

 

Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde bayramlaşma programı düzenlendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin