Bartın İl Emniyet Müdürlüğüne Çankırılı Hemşehrimiz İsa Aydoğdu Atandı

featured
service

Bartın Emniyeti Çankırılı Hemşehrimize Teslim!

1.Sınıf Emniyet Müdürü, Çankırılı Hemşehrimiz İsa Aydoğdu Şimdi Bartın İlimiz İçin Ter Akıtacak.

Şırnak İl Emniyet Müdürü iken Türkiye genelinde yapılan değişikliğe göre Çankırı İli Şabanözü ilçesi Karaören köyü nüfusuna kayıtlı Çankırılı Hemşehrimiz İsa Aydoğdu Bartın İl Emniyet Müdürlüğüne Atandı.

Türkiye genelinde 21 ilin emniyet müdürü değişti. 15 İl Emniyet Müdürü başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı. 20 Ocak 2015 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan genelgeye göre, Bartın İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınırken, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü görevine Şırnak İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu atandı.

İsa Aydoğdu Kimdir?

Bartın İl Emniyet Müdürü görevine atanan İsa Aydoğdu, 1966 yılında Çankırı İli Şabanözü ilçesi Karaören köyünde doğdu. 1985 yılında Polis Kolejini ve 1989 yılında Polis Akademisini bitirerek komiser yardımcısı rütbesi ile Emniyet Teşkilatı’nda göreve başladı. Sırası ile değişik rütbelerde Adana, Siirt, İzmir, Ankara, İzmir, Kars, İzmir İl Emniyet Müdürlükleri’nde ve Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı’nda görev yaptıktan sonra Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi olarak görev yaptı. 12 Şubat 2014 tarih ve 2014/212 sayılı kararname ile Şırnak İl Emniyet Müdürlüğüne atanmıştı Emniyet Müdür İsa Aydoğdu’nun evli ve üç çocuk babası olduğu öğrenildi.

Bartın İl Emniyet Müdürlüğüne Çankırılı Hemşehrimiz İsa Aydoğdu Atandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin