BBP’den Çankırı Halkımıza Duyurulur

featured
service

Çankırı Halkımıza Duyurulur

Partimizin azim ve kararlı bir tutum ile girdiği seçim yarışında, halkımızın tarafımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi, alaka ve çok sayıdaki katılımlarından dolayı, halkımıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
Yıllardır iki siyasi partiye hapsedilmiş Çankırı kaderi, bu yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi’nin alışagelmemiş aktif çalışmaları sonucunda, halkın teveccühünü ve sempatisini kazanması ile, diğer siyasi partilerin paniğe kapılmasına sebep olmuştur.
Bazı odakların maalesef kamuoyunda, bilinçli ve kasıtlı bir şekilde söylentiler halinde yaygınlaştırmaya çalıştığı, Büyük Birlik Partisi, A veya B siyasi partisini destekliyor veya destekleyecek söylentileri, seçmenlerimizin ev, iş veya cep telefonlarından aranarak veya mesaj bırakılmak suretiyle, Büyük Birlik Partisi’nin seçimlerden çekildiği gibi asılsız ve kirli propagandaların yapılması, partimizin sokaklarda ve caddelerde asılı olan pankart ve bayraklarımızın, sökülmesi yırtılması ve partimize karşı olan hazımsızlığı şiddetle kınıyor ve bu ahlak dışı eylem sahiplerini ahlaklı siyaset yapmaya davet ediyorum.
Bu söylentiler ve eylemler kirli, asılsız, karalama ve yıpratma içerikli olup, Büyük Birlik Partisini siyasi arenadan uzaklaştırmaya çalışma girişimleridir.
Bu eylem ve girişimlerin amacı, görsel unsurlar ve psikolojik baskı oluşturarak seçmenin ilgisini ve dikkatini kendi istedikleri yöne çekerek, seçmenin özgür iradesine tecavüz etmektir.
Çankırı halkımızın bu kirli oyunlara ehemmiyet vermeyeceğine ve bu zorba zihniyete 30 Mart günü, sandıkta gerekli cevabı vereceğine inancımız sonsuzdur.
Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı
Şenol Şahin
BBP’den Çankırı Halkımıza Duyurulur

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin