Bu Acının Tarif Yok.

featured
service

03 Temmuz 2014 Perşembe günü Öğle saatlerinden sonra Çankırı ili, Akçavakıf köyü sınırlarında meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 2 vatandaşımız hayatını kaybetti.

Haber merkezimize ulaşan ilk bilgilere göre kaza tek taraflı olup, hayatını kaybeden vatandaşlarımızın cansız bedenlerinin Çankırı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldığı söylendi.

Kaza yapan araç ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızın kimlik bilgilerine, kazanın nedenine ulaşmaya gayret gösteriyoruz.

İşte dakika dakika Gelişmeler:

Tarih 03 Temmuz 2014 Perşembe saat 14:20  Ahmet Gökmen sevk ve idaresindeki 18 DY 228 plakalı araçları ile yaptıkları üzücü kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ilimiz Tenikeci esnaflarından, Yunus AVM Karşısı Pazar Sitesi No:173 Çankırı adresinde esnaflık yapan Gökmen Tenikecilik sahiplerinden Ahmet Gökmen (32) ve Cevat Gökmen (30) kardeşlerin olduğu bilgileri ulaştı.

Son Dakika Bilgiler:

Ahşap Evin Duvarına Çarpan Araçtaki İki Kardeş Öldü. 

Edindiğimiz bilgilere Korgun istikametinden Çankırı istikametine gelmekte olan, 1982 doğumlu Ahmet Gökmen ve 1984 doğumlu Cevat Gökmen’i taşıyan (sürücüsü belirlenmeye çalışılan) 18 DY 228 plakalı araç Akçavakıf köyü sınırları (Devlet Karayolu Kenarında) bulunan Cemile Karakaya’ya ait boş evin duvarına çarptı. Kontrolden çıktığı bilgilerine ulaşılan araç çarptığı evin mutfağına girdi. Kardeşlerden Cevat Gökmen olay yerinde, Ahmet Gökmen ise kazanın ihbarı ile olay yerine intikal eden 112 Acil Ambulans ile Çankırı Devlet Hastanesi Acil Servisine intikal ettirildi. Ağır yaralı olan Ahmet Gökmen tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı, hastanede hayatını kaybetti.

Ahmet ve Cevat Gökmen kardeşlerin cansız bedenleri Çankırı Devlet Hastanesi morguna indirildi.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Ağabey kardeşe Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabrı cemil niyaz ediyoruz.

Cevat Gökmen – Bekar                                                     Ahmet Gökmen – Evli

 

Bu Acının Tarif Yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin