Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesinden Belediye Başkanı İrfan Dinç’e Ziyaret

featured
service

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesi Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret etti.

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesi kongre sonrası oluşan yeni yönetimiyle Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret etti. Belediye başkanı ile Çankırı eğitimi ve Çankırı hakkında sohbet etti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç

“Eğitim Bir-Sen bizim için çok önemli bir sivil toplum örgütü. Öncelikle yeni yönetiminize başarılar diliyorum. Şimdiye kadar eğitime ve eğitim çalışanlarına kattığınız değerler herkesin malumu. Hiç durmadan çalışacağınızı, eğitim için her demokratik iyiliğe katkı da bulunacağınızı biliyorum. Çankırı Belediye Başkanı olarak ben de eğitimin her kademesine katkı da bulunuyorum. Yaptığımız projeler ve yapacaklarımız bizim Çankırı geleceği için yatırımlarımızdan bazıları. Benden önceki belediye başkanları zamanında okullar çöp konteyneri bile bulmakta zorlanıyorlardı, ama şimdi her okulun her yıl bir projesi var.  Bu projeler çok önem verdiğimiz,  olmazsa olmazlarımız haline geldi. Eğitim Bir-Sen ile her zaman Çankırı eğitimi için çalışmaya hazırız.

Projelerimiz sadece eğitim alanında değil, Çankırı’ya hizmet konusunda hiç durmadan yılmadan çalışıyoruz. Yeni ihale edeceğimiz konut projelerimizle de Çankırı’nın konut alanında rahatlamasını sağlayacağız. Uydu kent projesi için çalışıyoruz. En kısa zamanda onunda inşaatı başlayacak Allah’ın izniyle.” Dedi.

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesi Başkanı Kasım KARATEKİN,

“Misafirperverliğiniz ve bizi onurlandıran sözleriniz için teşekkür ederiz. Eğitim Bir-Sen olarak eğitim çalışanları ve eğitim için hiç durmadan çalışıyoruz. Sizin de eğitim için yaptıklarınız ortada ve tartışılmaz. Çok büyük bütçeli illerde bile eğitim için bu kadar yatırım yapılmıyor. Çankırı belediyesinin eğitim projelerinde yer almak ve katkı sağlamak bizi mutlu eder. Şeyh Edebali’nin dediği gibi “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” mantığı ile en büyük yatırım insanadır ve Çankırı belediyesinin bu konudaki çalışmalarını mutlulukla izliyoruz.

Eğitim Bir-Sen olarak kimseye laf atmadan değer üretmek için çalışıyoruz. Yetimlere sahip çıkmak, onlara en iyi şekilde bakmak, müminler için mühim bir sorumluluktur. İHH ile birlikte “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesine tüm üyelerimizle destek veriyoruz.  Çankırı Belediyesi olarak sizi de bu projede görmek istiyoruz” dedi.

 

 

 

Çankırı Eğitim Bir-Sen Şubesinden Belediye Başkanı İrfan Dinç’e Ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin