Çankırı Saadet’te kongre heyecanı!

featured
service

Saadet Partisi Çankırı il başkanlığı kongreye gidiyor.

Mevcut il başkanı Ömer UZUN’un başkanlığında tek liste ile gerçekleşecek kongre 14 Haziran 2014 Cumartesi günü saat:14′de  Atatürk Kültür merkezinde gerçekleşecek.

İl başkanı Ömer UZUN Medya Çankırı’ya yaptığı açıklamada “14 Haziran’da gerçekleştireceğimiz kongremize tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Saadet partisi Çankırı il başkanlığı olarak ilçe kongrelerimizi 2013 Nisan ayında tamamlamış idik.” dedi.

Milli Görüş’e her zamankinden daha çok ihtiyaç var
Açıklamasında Çankırı Atatürk Kültür Merkezinde 14 Haziran’da yapılacak kongre hakkında bilgi veren Ömer UZUN, “Bu zamanda Milli Görüş iktidarına ve İslam Birliğine her zamandan daha fazla ihtiyaç var. Çünkü mazlum coğrafyalara sahip çıkacak, yol gösterecek başka bir görüş yok. Geçmişte hangi siyasi partide görev yapmış olursa olsun, herkese kapımızı açtık ve bütün kardeşlerimizi partimize yani “Yaşanabilir bir Türkiye’yi, Yeniden Büyük Türkiye’yi ve Yeni Bir Dünya’yı birlikte kurmaya davet ediyoruz.” dedi.

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Ömer UZUN, “Bu kongre vasıtasıyla, özellikle Milli Görüş geleneğinden gelerek iktidar partisinde yoğunluklu olan veya diğer siyasi partilere giden herkesi tekrar yuvaya davet ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Çankırı Saadet’te kongre heyecanı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin