Dev Anket Başladı!

featured
service

Çankırı’nın haber sitesi Yeni Çankırı Çankırımıza son 3 dönem hizmet eden en başarılı Milletvekili kimdir? bir anket çalışması yapıyor.

Siz de Yeni Çankırı’nin gerçekleştirdiği ankete katılarak Milletvekilleri arasından Çankırımıza son 3 dönem hizmet eden en başarılı Milletvekilini destekleyebilirsiniz.
<

Dev Anket Başladı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

 1. 8 sene önce

  Tabiki Hüseyin FİLİZ diyorum ÇANKIRImıza populizm gözetmeksizin gelişimine katkı sağlayacak önemli hizmetleri sunmak için ciddi mücadele içerisinde olduğunu düşünüyorum

  Cevapla
 2. 8 sene önce

  Bu güne kadar ÇANKIRI mıza hizmeti geçen herkesede teşekkür ediyorum

  Cevapla
 3. 8 sene önce

  ismail hakkı duran

  Cevapla
 4. 8 sene önce

  tabikidee hüseyin filiz gurur duyuyoruz…

  Cevapla
 5. 8 sene önce

  Tabiki hüseyin Filiz sürekli halkla iç içe dertlerini dinleyen en önemlisi büyük yatırımların yapilmasinda öncü. Asla unutulmayacagim sayın vekilimizi bir cankirili olarak gerçekten mukemmel bir insan.

  Cevapla
 6. 8 sene önce

  Hüzeyin Filiz Üstüne vekil tanımam çankırı için çalışan

  Cevapla
 7. 8 sene önce

  Cankirinin. Orta ilçesinde yasayan biri olarak bana kalirsa. Milletvekillerimizden hic biri cankirimiz için hic birşey yapmadilar. Burada birine oy vereceksiniz. Hakkında yorum yapacaksanız cankiri merkezine ilçelerineve kköylerine ne gibi yatirimlar ne gibi. Hizmetler. Yapmislar arastirmak gerek .. Benim. Oturduğun yasadigim ilçede HAkki beyden. Sonra hic kimse ne çivi vakti nede bi hizmet getirdi …..

  Cevapla
 8. 8 sene önce

  HÜSEYİN FİLİZ

  Cevapla
Bizi Takip Edin