Elizi sektöre öncülük ediyor!

featured
service

1999 yılında Trabzon merkezi olarak kurulan ve özellikle takı sektöründe son derece gelişmiş faaliyetler yerine getiren Elizi %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilerken sektöründe rakiplerini geride bırakarak onlara öncülük ediyor. Firma sosyal sorumluluk projelerine de yakından takip ederek hem ülkemize hem de ülkemiz kadınlarına fayda sağlayacak birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan kurulur başta altın bilezik çeşitleri olmak üzere kadınların takmaktan son derece memnuniyet duydukları birçok takı çeşidini kendi bünyesinde barındırıyor. Özellikle Trabzon hasırı deyince ilk akla gelen firma olan Elizi bu yönünü ülkemizdeki birçok kuruluşuna öncülük eden onlara ilham veren bir çalışma faaliyeti sergiliyor.

Uygun fiyatlı altın setler Elizi ile sizlerle

Elizi kadınların asaletini ve güzel görünümünü düşündüğü kadar aynı zamanda beylerin bütçelerini de göz önünde bulundurarak neredeyse toptan fiyatına perakende satış denilebilecek kadar uygun fiyatlara altın ve tasarım ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Özellikle altın bileklik kataloğu son derece ilgi gören ve 2021 yılına damgasını vuran Elizi Bu anlamda 2022 ve 2023 yılındaki bütün ürünlerini sıra dışı klasik modern ve spor olabilecek şekilde unutulmaz bir biçimde tasarlamayı hedefliyor. Ülkemizde kadınların hem yatırım amacıyla hem estetik görünümleri ve aksesuar olarak kullanımları amacıyla en çok tercih ettiği ürünler arasında olan altın set çeşitlerine de sürekli olarak ağırlık veriyor. Firmadan set şeklinde altın alabilmek mümkün olduğu gibi sadece altın bileklik ya da sadece altın küpe gibi modelleri de temin etmek mümkün kılınıyor.

Elizi Türkiye’nin her yerinde

Elizi son derece geniş ürün ve nüfuz alanına sahip bir firma olarak faaliyet yürütüyor. İstanbul Trabzon Ankara başta olmak üzere ülkemizin birçok şehrinde satış ofisleri mağazaları ya da showroomları bulunan Elizi, aynı zamanda kurmuş olduğu verimli web sitesi ile de tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. https://www.elizi.com.tr/ adresi üzerinden bireyler güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkânına sahip oluyor. Site kişisel verilerin korunmasına da Özen gösteriyor

 

 

Elizi sektöre öncülük ediyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin