Filiz Akaryakıt 7 il arasında birinci oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Filiz Akaryakıt Opet Bayii 7 il arasında yapılan değerlendirmede birinci oldu.

Çankırı Ankara Karayolu 1. kilometrede bulunan Filiz Akaryakıt Opet Bayii, Opet Genel Müdürlüğü tarafından, Kırıkale, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Amasya, Tokat ve Çankırı’da bulunan 30 Opet Bayisi arasında en iyi seçildi.

Firma sahibi Kamil Filiz, yaptığı değerlendirmede 2012 yılında kurulan yeni bir firma olmalarına rağmen kısa sürede bu başarıyı elde etmelerinin kendileri için mutluluk verici olduğunu kaydetti.

Fahri müfettişler, gizli müşteriler ve denetçiler tarafından petrol istasyonunun sık sık gözden geçirilerek bu ödüle layık görüldüklerini belirten Filiz, “Biz Filiz Akaryakıt olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için mücadele ediyoruz. Bu durumu müşterilerimiz de görüyor. Çankırı’da müşteri ilişkilerinde en iyi durumda olan biziz” dedi.

Çankırı insanın hizmetin en iyisine layık olduğunu aktaran Filiz,  firma olarak bundan sonra da gösterecekleri titizlikle bu ödülü almaya talip olduklarını belirterek, “Opet bayisi olmak bir ayrıcalık. Opet büyük bir kuruluş. Biz Opet bayisi olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla büyük özveri ve gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Opet Saha Müdürü Canberk Özdil ise Türkiye çapında binden fazla Opet Akaryakıt bayisinin olduğunu ve kendi sorumluluk alanında 30 bayinin olduğunu kaydetti.

“Kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran bayilerimizi ödüllendiriyoruz” diyen Özdil, “7 ilde bulunan 30 bayi arasında yapılan müşteri memnuniyeti, temizlik ve özen konularında Genel Müdürlüğümüzün yaptığı değerlendirmede Filiz Akaryakıt birinci oldu. Bu manada Sayın Kamil Filiz ve çalışanlarını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Opet Genel Müdürlüğü olarak müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini de aktaran Özdil, “Bayilerimizin performanslarını yaptığımız değerlendirmeler sonrasında belirliyoruz. Bunun için gizli müşteri, fahri müfettiş, müşteri şikayetleri ve saha müdürlerinin görüşleri doğrultusunda Opet Genel Müdürlüğü bir değerlendirme yapıyor” dedi.

Saha Müdürü Canberk Özdil,  özverili hizmetlerinden dolayı Kamil Filiz’i plaketle, çalışanları ise altınla ödüllendirdi.

 

Filiz Akaryakıt 7 il arasında birinci oldu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin