Hepfly.com’un mobil uygulamaları ile en ucuz uçak biletini hızlıca satın alın

featured
service

Hepfly.com’un mobil uygulamaları ile en ucuz uçak biletini hızlıca satın alın

 

Günümüzde her türlü işlemimizi internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Hatta birçok ürün ve hizmeti kolay ve pratik olduğu için internetten almayı tercih ediyoruz. Önceleri bilgisayarlarımızı kullanarak yaptığımız bu işlemlerin yanına, mobil teknolojilerin gelişmesi ile birlikte mobil cihazlarımız da eklendi.

 

İnternette en fazla yapılan alışverişlerden bir tanesi de uçak bileti alımı. Daha önce sadece havayolu şirketlerinin web sitelerinde yapılabilen bilet satın alma  işlemi artık Hepfly gibi karşılaştırmalı uçuş arama motorlarının web sitelerinden ve mobil uygulamalarından da hem hızlı hem de pratik bir şekilde yapılabiliyor.

 

Hepfly.com’un iOS ve Android mobil uygulaması ile uçak bileti satın alma işleminizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Hepfly web sitesinden ve mobil uygulamalarından Pegasus, AtlasGlobal, Onur Air, Bora Jet, THY, Sunexpress, Anadolu Jet başta olmak üzere tüm havayolu firmalarının uçak biletlerini ek bir ücret ödemeden satın almanız mümkün.

 

Hepfly’ın bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri tek sorguda tüm havayolu firmalarının uçuş, saat ve fiyat bilgilerinin aynı ekranda gösterilmesi, gidiş dönüş farklı havayolu biletleri satın alarak seyahat edebilme olanağı. Ayrıca Hepfly’ın  hızlı web sitesi ve mobil uygulamaları sayesinde yurtiçi ve yurtdışı tüm uçak biletlerinin 9 taksit imkanı ile, güvenli bir şekilde satın alınabilmesi mümkün oluyor. Hepfly.com’un mobil uygulamalarında ve web sitesinde aktarmalı, direkt, ekonomik biletler ve iptal edilebilir uçuşları kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeletebilir, uygun bulduğunuzu anında satın alabiliyorsunuz.

 

Uçak bileti alırken yaptığınız tüm ödemeler hepfly.com’da güvendedir, bu nedenle kredi kartınızı sitede kullanırken endişe duymazsınız. Hepfly.com tüm altyapısını dünyanın önde gelen güvenlik altyapısı firması GeoTrust Global CA SSL sertifikası ile güvenli kılar. Hepfly’ın web sitesi ve mobil uygulamalarında yapılan ödemelerde 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır. Bu sayede bilet satın alırken yaptığınız ödemelerde kredi kartınıza bağlı cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme onayı vermediğiniz takdirde hiçbir işlem yapılamaz. Ödemenin gerçekleşebilmesi için kredi kartınıza bağlı cep telefonunuza gelen şifreyi ekranda beliren alana girdikten sonra güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilir, biletinize sahip olabilirsiniz.

0850 333 70 70 çağrı merkezinden 08.00 ile 23.00 saatleri arasında uçak bileti satışı ve rezervasyonunuz hakkında bilgi alabilir, tüm destek taleplerinizi destek@hepfly.com adresine yollayabilirsiniz. İptal ve değişiklik işlemleri için 0212 496 16 72 numaralı telefon üzerinden 7/24 olarak hizmet alınabiliyor.

Hepfly.com’un mobil uygulamaları ile en ucuz uçak biletini hızlıca satın alın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin