Filiz Ailesi’nin Acı Günü

featured
service

AK Parti nin Çankırı da 24. 25. ve 26 Milletvekilliğini yapan Hüseyin Filiz’in Annesi Kiraz Filiz Hanım efendi yaklaşık sekiz yıldır Alzaymır tedavisi  görüyordu  Cumartesi günü evinde vefat etti. Kiraz Filiz Bugün ikindi Namazı sonrası Çankırı Ahmet Yesevi Camii’ inde Cenaze Namazı kılınarak Çankırı da  toprağa verildi.
AK Parti Gurup Başkan vekili Çankırı Milletvekili Av M. Emin Akbaşoğlu, Salim Çiftci, Ak parti Çankırı il başkanı Abdulkadir Çelik, Çankırı İl genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Vali yardımcısı Abdullah Aslaner, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ilgaz belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, Yaylakent Belediye Başkanı Kadir Dede, çok sayıda siyasetçi ile Filiz ailesinin yakınları ve dostları katıldı.

Filiz’in  Mesajı Kıymetli Annem Kiraz FİLİZ vefat etmiştir.
Cenazesi 22.03.2020 ( BUGÜN ) saat 16.30’da ÇANKIRI Ahmet Yesevi Caminde kılınacak namaza mütakip Aile Mezarlığında defnedilecektir.
Önemli ..!
Kıymetli dostlarımızdan Ricamızdır;
Coronovirüs sebebi ile Ülkemizin bulunduğu hassas süreç göz önünde bulundurulup, siz dostlarımızın sağlığını korumak ve kalabalık oluşmasını engellemek amacıyla taziyeler telefon ile kabul edilecektir. Anlayışınıza teşekkür ederiz.

Bu Mesaja ramen katılım yüksekti.

Hüseyin Filiz ve Ailesi defin sonrası taziyeleri kabul etti.

Filiz Ailesi’nin Acı Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin