KUMPAS’IN PERDE ARKASI!

featured
service

ÇANKIRI DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİNİN GÖREVDEN ALINMA OLAYININ GERÇEK YÜZÜ
BU OLAYDA MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN FİLİZE KURULMAK İSTENEN TEZGAH
Başhekim İsmail Çağatay Topcu’nun görevden alınma nedenine birkaç soru soracağız siz karar verin.
Bunda yaklaşık 2 ay önce Sağlık Bakan Yardımcısı Ağah KAFKAS’ın Çankırı’ya ziyaretleri sırasında Koç otelde Sağlık Paneli yapıldı mı ?
Bu panelde Sağlık Müdürlüğü yöneticileri, İl Başkanı Ve diğer milletvekili İdris Şahin’inde var mıydı ?
Panelde Milletvekili Hüseyin FİLİZ Bakan yardımcısı Ağah KAFKAS’a Başhekim Çankırı Sağlık Çalışanları Derneği Başkanlığı yapmış birisi dernek tamamen paralel yapıya çalışıyor dedi mi?
Başhekimden Hastane personelinin çoğu ve sendika şikayetçi mi ?
Personele zorla paralel yapının yayın organları olan Zaman ve Bugün gazetesi okutuyor mu ?
Seçim öncesi kendine bağlı doktorlardan alenen MHP ye oy istedi mi ?
Hastane personellerinden birisinin Başbakanın Sakarya Üniversitesinde Cübbe giydirildiğinde o cübbeyi çıkartıp önlük giydirip onu sünnet ettireceğiz dediği bunları da Başhekimin bildiğinin ve herhangi bir işlem yapmadığı doğru mu ?
BÜTÜN BU OLANLARDAN BAKAN YARDIMCISININ BİZZAT HABERDAR OLDUĞU BAŞHEKİMİN BU YÜZDEN GÖREVDEN ALINDIĞINI BİLENLER
Bu süreci farklı taraflara çekmek isteyenler Filiz’e kumpas kurmak için üvey amcasının torununu Halil Filiz’in yeğenini Hüseyin Filiz’in yeğeni gibi gösterip rapor almak için Hüseyin Filiz’in baskı yaptığı gibi yalan ve uydurma haberler servis edildiği ama gerçeği kısa sürede ortaya çıkması sonucu başka yöntemlere baş vurdular mı ?
Paralelci Başhekim yanında yer alarak onu savunmak için Ankara’ya Sağlık Bakanı ile görüşmek için İL Başkanı Salim ÇİVİTCİOĞLU ve milletvekili İdris ŞAHİN’in gitti mi ?
Görüşmeleri sırasında Milli görüş tabanından gelen Genel Sekreter Mehmet TAHİROĞLU’na paralelci diye iftira atarak görevden alınmasının isteğinde bulunuldu mu ?
Büyük oyunların oynandığı İl Başkanı tarafından hiçbir rahatsızlığı olmadığı halde Başhekime sürekli rapor aldırarak görevden alınma yazısının tebliğ etmemesi için talimat verildi mi ?
Milletvekili Hüseyin FİLİZ hedef alınmasının esas nedenini de Filiz’in paralel yapıya savaş açarak Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın arkasına dimdik durmasından kaynaklandığıdır.

medyacankirii
ÇANKIRILILAR YANLIŞI GÖRMEZDEN GELECEK KADAR İYİ NİYETLİ.
HATAYI BAĞIŞLAYACAK KADAR HOŞ GÖRÜLÜ.
FAKAT YALANI, ÇALANI ve İHANETİ AFFETMEYECEK KADAR AZİZ ve ASİLDİR.
BİRİLERİ HÜSEYİN FİLİZ’E KUMPAS KURA DURSUN
O TAMGAZ ÇANKIRI VE ÇANKIRILI İÇİN GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATIYOR

Yâranlar diyarı’nın aziz,asil ve Güzel , güzide insanları,
Çankırılı hemşehrilerimi tarif edecek olsam, Çankırı halkı “ Oğuz boylarından”, İslamiyeti ilk kabul eden “ Türkmen soyundan” Türk ve İslam ahlakını kaynaştığı güzide memleketimiz.
Çankırı : Çanakkale kurtuluş savaşında 2795 şehidi, 746 muharrip gazisi, yine 1984 den 2014 yılları arasında Türk Milletinin birliği, Vatanın bütünlüğü için Bölücü PKK karşısında 165 şehidi, 32 gazisi, 1920 lerdeki Düzce İsyanlarını , Yozğat Çapanoğlu isyanlarını bastıran.
Karadeniz’de Rum Pontus devletini kurulmasını engelyen , Astarlı Zade Mehmet Hilmi Efendi, Pirisani Hazretleri kısaca bağrında evliyalar yetiştiren.
Çankırı Şehitleri , gazileri ,evliyaları ve kahramanlıkları ile tarihin şanlı sayfalarında yerini alan. Türkiye’nin müstesna illerinden biridir.
Çankırı’lı hemşerilerim:
Hz. Ebubekir gibi sadık sözlü.
Hz. Ömer gibi adaletli.
Hz. Hamza gibi yürekli.
Hz. Yusuf gibi,Yusuf yüzlü yâranlar,
12. Haziran 2011 seçimlerinde , Çankırılıların karşısına çıkarak, Büyük düşün sen Çankırılısın deyip Çankırılı hemşerilerimin kutsal oyları ile Milletvekili seçilen .
Hüseyin FİLİZ Bey efendinin çalışmalarını siz hemşerilerimle paylaşmak istiyorum.
Sn Vekilimiz Adalet ve Kalkınma Partisinden seçilmiştir . ama Meclisdeki odasının kapısında yazılan Tabelâ aynen şöyledir .” HÜSEYİ FİLİZ ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ”
Sn Vekilimiz Mecliste’deki çalışma odasındaki yazılan Tabelâ gibi Sözü ile özü ile Çankırı kimliğini taşıyan siyasi parti ayrımı yapmadan eşit bir şekilde TBMM Çankırılıları ve Çankırı’yı hakkında hiçbir yolsuzluk ve şaibe olmadan temsil etmektedir.
Sn: Hüseyi n FİLİZ beyefendi: Yeri gelir AK Parti toplantılarına, AKP’li belediyelerin şölenlerine katılır.
Çankırı’daki MHP’li Belediyelerin yapacağı Tören ve şölenlerin davetini alır. Belediye başkanın Siyasi görüşüne bakmadan Çankırılıları bir ve beraber görür. Belediye başkanını ve “O “ ilçenin Belediye başkanını ve halkını sıfatları ile onurlandırır
Sn Vekilimiz: Kurşunlu İlçemizde 27 Mayıs 2012 de Şırnak Beşler Bölgesinde ,bölücü PKK’lı katillerin pislik saçan kurşunları ile Şehit olan 28.Mayıs.2012 tarihinde Kurşunlu ilçemizde toprağa verdiğimiz Teğmen Korhan KURUÇAY’ın ve Sumucakta şehit olan , şehitlerimizin cenazesine birileri gibi tatil yapmamış göz yaşı dökerek şehitlerimizin cenaze törenine katılmıştır.
Şehit alilerinin acılarını cenaze katılanlara beraber paylaşmıştır.
İstanbul’daki ÇANDEF’in etkinlerine %90 katılır, ve Katılmıştır.
Kutsal günlerde Çankırı’da parti ayrımı yapmadan, AKP’ye ; MHP’ye , SP’ye, BBP’ye ve CHP bayramlarda gider bayramlarını kutlar.
Zamanı ve zemi buldukça Çankırı’daki Muhalif partilere, Muhalefet gözü ile bakmayıp . Onlara çalışmaları hakkında , Çankırı için neler yapabiliriz düşüncesiyle görüşlerini alır.
Sn Hüseyin FİLİZ bey Çankırı yâran kültürünü almış ,içimizden biri, Eli.Alnı , Kapısı ve Sofra’sıda açıktır.
“İnsanlığı” İnsan gibi insan. “Adamlığı” adam gibi adamdır.
Sn Hüseyin Filiz Bey efendi :
Büyük düşün sen Çankırılısın deyip Oy isteyen milletvekilimiz, seçildikten sonra, Çankırı’da Sn:Nevzat AYAZ Bey efendi gibi ismi de kendide silinmeyecek , Kalıcı projelere imza atan ve attırandır.
Sn: Hüseyin FİLİZ derki ..!
“ Anadolu’muzun her köşesi ayrı bir değerdir. Bulunduğumuz coğrafya doğasıyla, İnsanın özüyle kültürüyle tam bir sevgi memleketidir.
Anadolu’muzun en önemli köşelerinden biride YAREN meclisleri ile kurtuluş savaşı şehitleri; Kadın erkek kahramanları ve evliyaları Canımız göz bebeğimiz ÇANKIRI’ mızdır.
Çankırı’mızı Tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtmak önemli görev ve işimizdir.
Doğru Metaryallerle tanıtım yapılması gerekmektedir. Amacımız Çankırı’nın ekonomisini büyüterek, tanıtım yaparak da kültürel değerlerinin yansıtılmasına katkı sağlamaktır. Ve en önemlisi de ÇANKIRI’yı markalaştırmaktır.
Gece gündüz ; yirmi dört saat Çankırı için çalışmamız bizim vekil olarak namus ve şeref borcumuzdur der “
Sn Hüseyin FİLİZ İstanbul ÇANDEF genel Başkanı Rahmetli Vahap YARTAŞ’la Çankırı’nın tanıtımı için vekil olarak ağbî kardeş gibi çalışırdı.
-27-28-29-30 Eylül.2012 de İstanbul Feshane Uluslararası Fuar Kongre Kültür merkezinde “ ŞİMDİ ÇANKIRI ZAMANI” “ÇANKIRIYI SEVİYORUM “ yola çıkarak.
Çankırı Tanıtım günlerinde Çankırılıların Gönlünü Feth eden Gönüllerin FATİHİ Rahmetli Vahap YARTAŞ’a büyük ilği ve desteğini esirgememiştir. Kol, kola girerek Ekonomik ve sosyal destek vermiştir. İstanbul’da yaşayan 180- 200.000 Çankırılını buluşup kaynaşmasını sağlamışlar ve Çankırı’daki Sanayi ve Tarım ürünlerini Türkiye’ye tanıtılmasını başarı ile tamamlamışlardır.
30.Mayıs- 2. Haziran 2013 tarihlerinde Ankara ATATÜRK kültür merkezinde , “ÇANKIRI TANITIM “ günlerini Tüm engellemelere karşı onurlu bir mücadele sonunda , Çankırı tanıtımını başarı ile sonuçlandırmıştır.
Ankara tanıtım günlerine Siyasi ayrımcılık yapmadan Muhaletfet Partilerini davet etmiş. MHP Genel Başkanı Sn Devlet BAHÇELİ bu davete icabet edip stanları ziyaret etmiştir. AK PARTİ’li Bakanların Milletvekillerin, Ankara Büyükşehir belediye Başkanı Sn Melih GÖKÇEK ve İl İlçe Belediye başkanlarını katılımını sağlamış . Ankara Büyükşehir Belediye BAŞKANI Melih Gökçekten Çankırı İlmerkezine 20.000.000..00 (yirmi milyon) TL ‘lik desteği sağlamış ,
Sn Melih Gökçek’te Ankara Tanıtım günleri Protokol konuşmasında Çankırılılara söz vermiş O sözünü 30.Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimler öncesi Çankırı’da gerçekleşmiştir.
Sn Hüseyin FİLİZ Ankara tanıtım günlerinde devletten yalnız çay parası denecek kadar bir yardım almış. Buna Karşılık Çankırı için dil dökmüş, Ter dökmüş büyük emekler sarfetmiş Ankara’da Çankırı’nın tanıtımın yapılması için 500.000.00 TL (eski Para birimine göre BEŞYÜZMİLYAR )TL Ekonomik destek sağlayarak .
Ankara’da Çankırı’nın 11 ilçemizin Tanıtımını , 400.000 kişinin ziyaret etmesini sağlamıştır.
Birileri çıkıp Ankara’da yapılacak Çankırı’nın tanıtımı için şuradaki ,buradaki pastacı ve börekci’den para toplar sponsörlüğünü yaptırım der. Gerçekler ortaya çıkınca elini cebine koyar ortalıktan kaybolur.
Sn Hüseyin FİLİZ bey efendiyi Çankırı’yı sözde değil , özde yüreğiyle candan Çalışıyor.
1-Çerkeş’ten Ilgaz’a kadar D 100 karayolu üzerindeki alt ve üst geçitlerin yapılmasında büyük emeği geçmiş. Bu alt ve üst geçitlerin yapılması için İlğili Bakan ve Karayolları Genel Müdürlüğünü baskı altına almış ve de yaptırmıştır.
O yörede yaşayan halkımızın trafik kazaları sonucu meydana gelebilecek ölümcül ve sakat kalma gibi trafik kazalarını önlemiştir.
Kurşunlu ve Saçak –orta ilçe bağlantı geçit’leri proje aşamasına aldırmış, yakın bir gelecekte yapımını sağlayacaktır.
2-Çankırı hükümet konağı arsasının, Milli savunma bakanlığından hibe şeklinde alınmasında büyük katkısı ve emeği vardır.
3-Çankırı’yı büyütecek Büyük düşünüp büyük projelere imza atarak JAPON SUMİTOMO FİRMASI- PETLAS ORTAKLIĞI OLAN lastik fabrikasının Çankırı’ya getirilmesi için Başkanlıkla, Sanayi bakanlığı arasın mekik dokumuş, Manisa İline gidecek olan fabrikayı Çankırı’ya yapılmasında büyük emeği ve katkısı olmuş. ve başarmıştır.
ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN FİLİZ, “TAM GAZ” Çankırı için çalışıyor.
Sn : FİLİZ diyorki ..! “ Siyasetin birtek anlamı var, ÇANKIRI’yı bir yere getirmek, Kendim bir yere getirmek değil”
Çankırı’ya sanayide, nüfusta ve ekonomide büyük ivme kazandıracak Tüney bölgesine kurulan YAKINKENT Organize Sanayi Bölgesi’nin mimarı ve çalışmaların yakından takipçisi olan.
Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz yatırımcı avının devam ediyor.
Organize Sanayi Bölgesi kurulması için belli sayıda yatırımcıdan taahhüt alınması gerektiği ve Başbakanlık Yatırım Kalkınma Destek Ajansı’nda yaklaşık 60’a yakın yatırımcıdan dosyalarının bulunduğunu aktaran Sn: Filiz,“Yakınkent OSB’de çalışmaların hızla sürdüğü ve önümüzdeki haftalarda bölgede kurulacak en büyük yatırım olan Japon lastik devi Sumitomo ve yerli Petlas’ın üreticisi Abdülkadir Özcan ortaklığıyla kurulacak Fabrikanın,Maliyeti 615 milyon dolardır. Bu fabrikanın sezsiz, sedasız 18.Eylül.2013 . tarihinde temeli atılmıştır.
Bu lastik fabrikasının Yapımı aşamasında ve üretime geçtiğinde Çankırı gerçekten ekonomik ve sosyal olarak büyüyecektir.
Sn: Filiz,”. Ostim İvedik’te üretim yapan Çankırı Eldivan Hisarcıkkayılı Yunus Karakaş kardeşimizi,ile Çankırılı İş adamı hemşerimizi¸Yakınkent OSB’de yatırım yapması için görüşmeler yapıyor . Sn Yunus KARAKAŞ’ta yatırım yapacağını sözünü almıştır.

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİMİZ Hüseyin FİLİZ :
EĞİTİMEDE BÜYÜK DESTEK SAĞLAMAKTADIR:.

KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNE 2 MİLYON LİRA ÖDENEK .
Sayın Hüseyin Filiz’in Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile defaatle yaptığı görüşmeler neticesinde eski parayla 2 trilyon ödenek Devlet Planlama Teşkilatı’ndan “Yatırımı Hızlandırma Ödeneği” adı altında KARATEKİN ÜNİVERSTESİNE 2 milyon TL aldı. İşbu, para üniversitenin kampüs alanında, altyapı-üstyapı, kampüs, çevre yolu, aydınlatma, çevre yolu, park alanları işlerinde kullanılacaktır. Bu meblağ kampüsün toparlanması ve tamamlanması hususunda büyük emeği ve katkısı vardır.
Sn: Hüseyin FİLİZ , Çankırı’da görev yapan banka müdürlerini ziyaret ediyor., fikir alışverişinde bulunuyor.
Vakıfbank Çankırı İl Müdürü , Ziraat Bankası Çankırı İl Müdürü ve Halkbank Çankırı İl Müdürü ziyareti sonucu Milletvekili Filiz, Çankırı’ya yapılan özel sektör ve devlet yatırımlarının banka hareketlerine olumlu şekilde yansıyacağını söyledi.
Sn: Hüseyin FİLİZ : Tüney bölgesine kurulan YAKINKENT OSB’deki yatırımların da Çankırı ekonomisine büyük katkı sağlayacağını ifade etti.
Kent ekonomisinin gelişmesine paralel olarak bankacılık ve finans sektörünün de gelişeceğini ifade eden Filiz, “Yapılacak lastik fabrikasında çalışacak işçiler banka hareketlerine, yapılacak ihracat da bankacılık sektörüne olumlu katkılar sağlayacaktır. Buna yürekten inanıyor ve gelişimin devam etmesi için büyük gayret sarf ediyor.
Bu anlamda Sn: FİLİZ Çankırı’da seçimlerden önce verdiği sözü büyük özveri ile yerine getiriyor..

Sn Vekilim Çavundur’dan Başlayıp Bozkuş köyü, Çardaklı.Beldesi,Ilıpınar köyü, Atkaracalar ilçesi, Saçak Beldesi, Kara Mustafa Köyü , Çerkeş ve Aytaç fabrikasının Arıtma tesislerinde son bulacak . Hayalindeki Atık su Arıtma tesisleri projesini gerçekleştirirseniz tarihe altın harflerle isminiz yazılır.

Çünkü bu proje oradaki Çayda biz çocukluğumuzda balık tutar ve Yazın yüzme yapardık şimdi ise bahsettiğimiz güzergahta lağım suları akıyor . Aynı zamanda insan ve Hayvan sağlığını tehdit etmektedir.

Haber: Çerkeş vuslat haber ve Hüseyin Çakır

 

KUMPAS’IN PERDE ARKASI!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 28 Nisan 2014, 10:02

    SELAMÜN ALEYKÜM BEN BU KONUYA DOĞRULUK YADA YANLIŞLIK TATAFINDAN DEYİNMEYECEĞİM SADECE ÇANKIRI MİLLETVEKİLİMİZ HÜSEYİN FİLİZİ GÖRDÜĞÜM VE TANIDIĞIM KADARIYLA ÇANKIRI MİLLİYETÇİSİ DOĞRU DÜRÜST KİŞİLİĞE SAHİP OLDUĞUNU ÇANKIRIN ADI GEÇEN HER ETKİNLİK TOPLANTI DERNEK ŞENLİKLERİNDE ELİNDEN GELDİGİ KADAR YER ALDIĞINI BİLİYORUM OYSA BİZİM PARTİSİ ÖNEMLİ DEĞİL İKİ MİLLETVEKİLİMİZ OLDUĞUNU FAKAT HÜSEYİN FİLİZDEN BAŞKASINI GÖRMEDİĞİMİ BEYAN ETMEK İSTERİM BU BENİM KANAATIM BUDA ŞU SONUCU DOĞURUR HALKIN İÇİNDE HRMŞERİLERİNİN YANINDA OLAN BİR VEKİLİN HAKLI OLDUGUNA İNANIR HAKKINDAKİ OLUMSUZ İFTİRALARA İNANMAK TAHAMMULU.BİLE AKLİMDAN GECİRMEM KONUSU AÇILDIĞINDADA ŞU CÜMLELERİ KURMAK İSTERİM SEN ÖNCE HÜSEYİN FİLİZİ BİR TANI MİSAFİRİ OL YEMEK YE YOLCULUK YAP YAP KANAATİN ONA GÖRE OLSUN DERİM SAYGILAR SUNAR VEKİLİMİZE BAŞARILAR DİLERİM

    Cevapla
  2. Bir iftirayla adam gibi adam İdris ŞAHİN’e iftira atanlar kına yakın. FİLİZ’i tanıyorsun da ŞAHİN’i tanıdın mı? Tanımaydıysan sus.

    Cevapla
Bizi Takip Edin