Mevlid’e Davet

featured
service

Tüm Halkımız Davetlidir

Şehrimizin sevilen ailelerinden Karayel Ailesi Manisa’nın Soma ilçesinde maden kazası sonucu hayatını kaybeden oğulları Maden Mühendisi Burak Karayel için 07 Mayıs 2014 Cumartesi günü Mevlid’i Şerif okutuyor.

Mevlid’i şerif Cumartesi günü Öğle namazı öncesinde saat 11:30’da Çankırı Hoca Ahmet Yesevi Cami’inde okutulacak.

Tüm Çankırı halkını Mevlid’e davet eden Karayel ailesi, “Soma’da hayatını kaybeden işçi kardeşlerimizin acılarını yürekten paylaşıyoruz. Hepimiz Hakk’a teslimiz ve ondan gelene rıza göstermekle yükümlüyüz. Bu elim olay sonrasında, vefat eden oğlumuz Maden Mühendisi Burak Karayel ve bütün kardeşlerimiz nur ile hemdem olsun.

Bilindiği üzere, acılar paylaşıldıkça azalır. Bizler de ölen oğlumuz Burak Karayel ve diğer kardeşlerimize ve yakınlarına dualarımızla destek vereceğiz, acılarını paylaşacağız. Geçimlerini temin etmek ve ömürlerini ülkemize katkı sağlamak için adayan bu kardeşlerimize, Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor, kederli ailelerine sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.

Bağışlaması bol olan Rabbimiz, vefat eden oğlumuz Burak ve diğer kardeşlerimizi, mağfiretine, lütfuna  ve keremine mazhar eylesin, rahmetiyle muamele eylesin” diyor, tüm hemşerilerimizi dualarıyla Burak’ımıza destek vermeleri için, 07 Mayıs 2014 Cumartesi günü saat 11:30’da okutacağımız mevlid-i şerife bekliyoruz” diye konuştu.

Mevlid’e Davet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin