U13’lerde Şampiyon Belediye Gençlikspor

featured
service

Çankırı Belediyesi Gençlikspor Kulubü U13 Futbol takımı ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

01.06.2014 Pazar günü Sportoto Stadyumu’nda MKE Çankırıspor ile karşı karşıya gelen Belediye Gençlikspor, rakibini 6-0 mağlup ederek ligin bitimine bir hafta kala şampiyon oldu. Ligin başından beri istikrarlı ve başarılı bir oyun ile mücadele veren Belediye Gençlikspor, rahat bir şampiyonluğa imza attı.

Çankırı Belediyesi Gençlikspor Takımı oynadıkları başarılı oyun ile, maçı izlemeye gelen Çankırı futbolunun ileri gelen isimlerini kendilerine hayran bıraktı. Maça çok iyi başlayan Belediye Gençlikspor, oyununun başından beri rakibine ezici bir üstünlük sağlayarak topa hakim olan taraf oldu. Belediye Gençlikspor’da attığı üç golle hattrick yapan Alperen Çevik maçın yıldızı olurken, Gençliksporun diğer golleri ise Şerafettin Yıldız, Arda Eren Metin ve Faruk Yüceünlü’den geldi.

Belediye Gençlikspor Klubü Başkanı Mesut Aslan, oyuncularına övgüler yağdırarak, başarılardan dolayı hepsini tebrik etti. Şampiyonluk ile ilgili açıklamalarda bulunan Aslan, “Öncelikle genç arkadaşlarımızın spora ve futbola olan ilgisinden dolayı duyduğum mutluluğu dile getiriyorum. Her zaman sporu destekleyen bir anlayışa sahibiz. Bu anlayışın sonucunda da ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğumuzu ilan ettik. Çalışmalarımızı ve gayretlerimizi artırarak, daha büyük başarılar elde edeceğiz. Bu başarı da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Futbol takım sorumlusu Şenol Kıyak’ta sezon başından beri çok iyi çalıştıklarını belirterek, oyuncularını başarılarından dolayı kutladı. Saha içerisindeki uyum ve disiplin ile başarıya ulaştıklarını söyleyen Kıyak, klüp içerisinde bir aile ortamı kurduklarını ve başarılarının en büyük sırrının bu olduğunu ifade etti.

U13’lerde Şampiyon Belediye Gençlikspor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin