Recep Dumanlı Medya Çankırı’ya Açıklama yaptı!

featured
service

YSK’ya MHP Çankırı 1. sıradan aday gösterilen Recep Dumanlı isminin değiştirilmesi için Genel Merkez yolunu tutan Çankırı MHP heyeti Ankara’dan eli boş döndü.

Gün boyu seçim komisyonu üyeleri ile görüşmeler gerçekleştiren heyet üyelerinden içerisinde İl Başkanı Çetin Kapdan ve üç kişiden oluşan temsilciler Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüştü.

Gerçekleştirilen görüşmede Bahçeli’nin Recep Dumanlı ile yola devam edeceklerini kararını yinelediği ve teşkilatların seçim bölgesine dönerek var güçleri ile çalışmalar devam etmelerini istediği öğrenildi.

Dumanlı;”Yaşananlar siyasette olmaması gereken hoş olmayan bir tavır. Ancak şunu söylemeliyim ki, herkes bunun cevabını alıp yerine oturacaktır” dedi.

MHP 1. sıra adayı Recep Dumanlı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Partililerimizin büyük bir çoğunluğu ile sokaktaki vatandaşın bu işlerden haberi yok. Bugün için gelinen noktayı teşkilatımız içerisinde siyaseti düzgün yapma niyetinde olmayanların düşüncesi diye değerlendiriyorum.

Adaylığımı destekleyen yüzlerce mesaj aldığım şu saatlerde, teşkilatımızda yaşanan olaylar hiç hoş değil.”

‘İstifam Söz Konusu Değil’

MHP Çankırı 1. sıra adayı Recep Dumanlı “Listedeki yerinizden istifa etmeyi düşünüyor musunuz?” şeklindeki sorumuza ise “Ben bir yola çıktım. Ve bu yola da baş koydum. Sonuna kadar da götüreceğim. İstifa etmem söz konusu değil” şeklinde yanıt verdi.

7 Nisan akşamı YSK’ya bildirilen milletvekili aday listeleri siyasi partilerin yurdun dört bir yanında örgütlenmiş teşkilatlarında çok sayıda huzursuzluk örnekleri sergilerken, MHP Çankırı’da da önemli bir krizin yaşanmasına yol açtı.

Bu saatten sonra nasıl bir çalışma yapacak teşkilatlar çok merak ediliyor.

Recep Dumanlı Medya Çankırı’ya Açıklama yaptı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 8 sene önce

  yer gidersin. çankırının ç sini bilme birde kabadayılık yap. ne akp li o adaya ne mhp li sana bu seçimde geçit vermeyecektir inşallah. bir çankırılı bağımsız adaylar çıksada şunlara onlar vasıtasıyla cezalarını kesse keşke çankırılı

  Cevapla
 2. 8 sene önce

  sayın vekil adayı kimin kırızı hanği vadandaşın haberi yok ben merkeze 50 km uzaktan yazıyom asıl senin olçaklardan haberin yok akini başina al senin işin zor adamım

  Cevapla
 3. 8 sene önce

  Çankırı’dan uzaktan yakından ilgisi olmayanlar .Çankırı’yı temsil edemezler, Çankırı’nın hangi köyüne gidecekler, Köylere uğramadan seçimi bitirecekler,” Önce ülkem diyenler”, ülkesini tanımayanlar. Teyammülden sonuncu olanlar, Bundan sonra çıkıpta Cumhurbaşkanı erdoğanı tenkit etme hakları yoktur. Birinci oy alanı rektör atamadında sonuncuyu nasıl atarsınız deme ne hatkları nede haltleridir. Benin oyum mhp, akp ve hdp dışındaki partilere helal olsun hayatımda ilk defa MHP den başka partiye oy verecem. Sn Dumanlı, Önce Ülkem diyarsanız istifa etmek zorundasın seni ben ve Çankırılılar istemiyoruz

  Cevapla
Bizi Takip Edin