Sonuçlar Açıklanmayacak!..

featured
service

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı 25. dönem milletvekili aday adayları için 27 Şubat Cumartesi günü temayül yoklaması yapacak.

27 Şubat Cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezinde saat 10:00’da gerçekleştirilecek olan temayül yoklaması AK Parti Genel Merkezinden gelecek olan heyet ile birlikte yapılacaktır. Şeffaf sandıkların içine atılan oylar yine Genel Merkezden gelen heyet tarafından mühürlü torbalara konulacak. Temayül yoklamasının ardından oy zarfları açılmadan Genel Merkeze gelen heyet tarafından götürülecek ve ilgili komisyon tarafından sayılacak. Sonuçlar ise genel merkez tarafından alınan karar doğrultusunda hiç bir şekilde açıklanmayacaktır. Düzenlenecek olan temayül yoklamasına, İl Başkanı ve İl Yönetim kurulu üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri, İlçe başkanları ve Yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye meclis üyeleri, Mahalle ve Köy Temsilcileri oy kullanacak. Milletvekili adaylarının belirlenmesi için temayül yoklamasını gerçekleşmiş olacaktır.
18 Kişi Temayül’de 
Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak olan temayül yoklamasına Medya Çankırı haber sitesinin edindiği bilgilere göre; Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve İdris Şahin, Eski İl Başkanı Salim Çivitçioğlu ve 2 tercih yapan kişiler oylamaya katılmayacaktır. Haliyle 18 Kişi katılacaktır.
Kaynak: Medya Çankırı
Sonuçlar Açıklanmayacak!..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin