Ünver: Huzurlu, müreffeh ve yaşanabilir güvenli bir Çankırı mümkün

featured
service

Saadet Partisi Çankırı Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Ünver oldu.

Mustafa Ünver, Saadet Partisi Çankırı Belediyesi Başkan Adaylığı görevinin kendisine tevdi edildiğini ve Millî Görüş belediyeciliğinin Türkiye’de çığır açan bir yerel yönetim anlayışına sahip olduklarını ifade ederek, “Genel Başkanımız Temel KARAMOLLAOĞLU tarafından Saadet Partisi Çankırı Belediye Başkan adaylığı şahsıma tevdi edilmiştir. Bu onurlu görevin heyecanını, azim ve kararlılığını taşımaktayız. Çankırılı hemşerilerimi Millî Görüş belediyeciliğiyle buluşturmak, yarenler, şehitler diyarı bu aziz şehrimize hizmet etmek bizim için bir onur olacaktır.” dedi.94 Ruhunun Gerçek Adresi Saadet PartisidirÜnver, 94 ruhuna atıfta bulunarak sözlerine şöyle devam etti: “Milli Görüş belediyeciliği, Mili Görüş gömleğini çıkarıp AB yolunda savrulanların aradığı ve ‘94 ruhu’ dediği anlayış Türkiye’de çığır açan bir belediyecilik anlayışıdır. Adresi kimse başka yerde aramasın. Adres Saadet Partisi’dir. Aklıselim sahibi herkesin kabul ettiği bir gerçek vardır. Belediyecilik duyarlılık, çalışkanlık, fedakarlık ve cesaret gerektirir. Hepsinden önemlisi partizanlığı ve yandaş siyasetini terk etmeyi, aynı zamanda manevi bir sorumluluk üstlenmeyi gerektirir. Böyle olmasını beklemek, her ilde, her ilçede, her beldede yaşayan herkesin hakkıdır. Hiç kimsenin şüphesi olmasın, biz Saadet Partisi olarak bu sorumluğun farkındayız. Çok veballi bir sorumluluk olduğunun da bilincindeyiz. Kriterlerimiz bellidir ve açıktır. Kul hakkı her şeyden önemlidir. Adaletli bir sistemin kurulması en büyük hedefimizdir.

BELEDİYE BAŞKANI, DİĞER BİR İFADEYLE ŞEHREMİNİDİR.

Belediye başkanı yaygın bir ifadeyle aynı zamanda şehreminidir. Yani emin, güvenilir ve kul hakkına girmeyen kişi demektir. İl, ilçe, belde her belediye başkanı böyle bir vasfı kuşanmak zorundadır.  Saadet Partisi Çankırı Belediye Başkanı adayı olarak ekibimizle birlikte sorumluluğumuzun farkındayız. Biz, şehrin bütün potansiyelini harekete geçiren, yıkmadan yapan, adil bölüşümden yana olan, kardeşliği temel ilke edinen, ötekileştirmeyen, yaparken farklı fikirlere açık olan bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz. Biz, rant ekonomisinin yerine,  yerel kalkınma dinamiklerini harekete geçirecek bir anlayışı teklif ediyoruz. Biz, şeffaf ve hesap verebilir bir belediye anlayışı için birlikte yönetmeyi teklif ediyoruz. Biz;  çocuğu, genci, yaşlısı, kadını, erkeği ve en önemlisi aile kurumu ile mahalle kültürünün yeniden hayatın merkezinde olduğu bir belediyecilik teklif ediyoruz. Biz, şehri bütüncül bir yaklaşımla ele alan yeni bir hizmet teklif ediyoruz. HUZURLU, MÜREFFEH VE YAŞANABİLİR GÜVENLİ BİR ÇANKIRI MÜMKÜNBiz huzurlu, müreffeh, güvenli ve yaşanabilir bir Çankırı’nın bizim belediyecilik anlayışımızla mümkün olduğunu söylüyoruz. Partizanlığa, ayrımcılığa ve kutuplaşmaya asla geçit vermeyeceğiz. Yolumuz barış ve esenlik yolu. Yolumuz, dostluk ve kardeşlik yoludur. 3 Ocak 2024 Cumartesi günü tüm ülke genelinde il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızın katılacağı ve Ankara’da gerçekleştireceğimiz muhteşem bir aday tanıtım programıyla çalışmalarımıza yeni bir ivme kazandırarak en hayırlı sonuçları alacağımıza inanıyoruz.

Cenab-ı Hak’tan seçimlerin hayırla sonuçlanmasını diliyoruz.  Bu duygu ve düşüncelerle 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin tüm Çankırı’mız için,  ülkemiz için ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Ünver: Huzurlu, müreffeh ve yaşanabilir güvenli bir Çankırı mümkün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin